جانشین فرمانده نیروی انتظامی جنایت های صورت گرفته در بازداشتگاه کهریزک را انکار کرد

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه رهبر سلاح مقابل فتنه را بصیرت دانسته است، گفت: برای داشتن بصیرت یک کار باید کرد و آن هم حمایت و تبعیت از ولی فقیه است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی جنایت های صورت گرفته در بازداشتگاه کهریزک را انکار کردبه گزارش مهر احمد‌رضا رادان که از متهمان اصلی جنایات کهریزک و یکی از عوامل سرکوب خونین مردم است، گفت: امروز فتنه تا حدودی دفع شده و دست فتنه‌گران نیز برای مردم رو شده است. فتنه‌گرانی که از ادعای تقلب شروع کردند و در روز عاشورا اوج جریان ضد دینی خود را نشان دادند.
وی ادامه داد: جریان مردم فتنه‌گران را نابود کرد و در جایی که عده‌ای از خواص زمین خوردند، مردم در صحنه ماندند و نشان دادند که خواص همین مردم هستند.
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با انکار جنایت های صورت گرفته در بازداشتگاه کهریزک ادعا کرد: برای شک انداختن و غبارآلود کردن فضا به کسی در زندان پیام می‌دادند که بگو به من تجاوز شده و پنجاه میلیون بگیر و اگر خجالت می‌کشی حد‌اقل بگو مرا آزار جنسی داده‌اند. وقتی به آن آقایان می‌گفتیم اصل ماجرا این بوده و چرا این ادعا را کردید، می‌گفت: خوب خدا را شکر که این لکه هم از دامن نظام پاک شد.

نوشته شده در خبر. Leave a Comment »

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s