اظهارات عجيب و بی شرمانه سخنگوی کميسيون امنيت مجلس بعد از«بررسی» فيلم حمله به کوی: چيز تازه نداشت!!

نماينده مردم شاهرود در مجلس هشتم تاکيد کرد: در نتيجه بررسی های کميسيون امنيت ملی و سياست خارجی ، آنچه که از ناحيه شبکه بی بی سی به عنوان فيلم کوی دانشگاه پخش شد هيچ مطلب جديدی اضافه بر آنچه که در همان مقطع وقوع به اطلاع افکار عمومی رسيده بود، نداشت.

اظهارات عجيب و بی شرمانه سخنگوی کميسيون امنيت مجلس بعد از«بررسی» فيلم حمله به کوی: چيز تازه نداشت!!

کلمه: سخنگوی کميسيون امنيت ملی و سياست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: فيلم پخش شده در شبکه بی بی سی تحت عنوان کوی دانشگاه در جلسه هيئت رئيسه اين کميسيون بررسی شد.

کاظم جلالی در گفتگو با مهر درباره پخش فيلمی موسوم به کوی دانشگاه در شبکه بی بی سی و اظهارات بروجردی رئيس کميسيون امنيت ملی و سياست خارجی مبنی بر اينکه اين فيلم در کميسيون مورد بررسی قرار می گيرد، تصريح کرد: در پی پخش اين فيلم هيئت رئيسه کميسيون امنيت ملی طی جلسه ای با حضور مسئولان مربوطه اين موضوع را مورد کنکاش و بررسی قرار داد.

نماينده مردم شاهرود در مجلس هشتم تاکيد کرد: در نتيجه بررسی های کميسيون امنيت ملی و سياست خارجی ، آنچه که از ناحيه شبکه بی بی سی به عنوان فيلم کوی دانشگاه پخش شد هيچ مطلب جديدی اضافه بر آنچه که در همان مقطع وقوع به اطلاع افکار عمومی رسيده بود، نداشت.

جلالی بيان داشت: در همان مقطع از ناحيه مسئولان موضوع کوی دانشگاه مورد بررسی قرار گرفته بود و در دبيرخانه شورای عالی امنيت ملی و نمايندگان عضو کميته منصوب ازجانب رئيس مجلس به رياست آقای ابوترابی نايب رئيس اول مجلس موضوع به صورت دقيق پيگيری شده بود و گزارشات آن درهمان مقطع به اطلاع مسئولان نظام رسيد و پيگيری قضايی موضوع نيز در دستور کار مقامات قضايی قرار دارد.

سخنگوی کميسيون امنيت ملی اضافه کرد: پخش اين فيلم در اين مقطع زمانی بعد از حضور شورانگيز مردم ايران در راهپيمايی با شکوه ۹ دی و ۲۲ بهمن و موفقيت های ملت ايران در بخش های هوا، فضا و هسته ای و دريايی و نيز دستگيری تروريست شرق کشور جهت ايجاد محرک جديد به منظور مهندسی افکار عمومی ملت ايران صورت گرفته است.

وی يادآور شد: البته مردم ايران هوشمندتر از آن هستند که تحت تاثير اين القائات قرار بگيرند.

جلالی در خاتمه بيان داشت: توصيه ما به کشورانگليس اين است که سياست های خود را در قبال ايران که نمونه های آن در شبکه بی بی سی وجود دارد، تغيير دهد.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s