توافق اتحاديه اروپا برای اقدام در برابر پارازيت‌های ايران

در بيانيه وزرای امور خارجه اتحاديه اروپا که روز دوشنبه منتشر شد آمده است: اتحاديه اروپا نگرانی جدی خود را از اقدامات مقامات ايران برای جلوگيری از دسترسی شهروندان خود به ارتباط آزاد اعلام مي‌کند. اين بيانيه همچنين مي‌گويد: اتحاديه اروپا مصمم است که اين مسئله را دنبال کرده و برای پايان دادن به اين وضعيت غيرقابل قبول دست به عمل بزند.

توافق اتحاديه اروپا برای اقدام در برابر پارازيت‌های ايران

کلمه: وزرای امور خارجه اتحاديه اروپا روز دوشنبه ضمن هشداری ديگر در مورد ارسال پارازيت بر روی شبکه‌های ماهواره‌ای اعلام کردند که برای اقدام در برابر ايران به توافق رسيده‌اند.

به گزارش خبرگزاری رويترز، هنوز دقيقاً مشخص نيست که اتحاديه اروپا به چه اقدام عملی در اين زمينه دست خواهد زد، اما ديپلمات‌های غربی اشاره کرده‌اند که احتمالاً از صادرات تجهيزات لازم برای دسترسی به اي‌‌ميل و مکالمات تلفنی افراد از اروپا به ايران جلوگيری خواهد شد.

به گزارش روزنامه فيگارو چاپ پاريس، به عنوان يک اقدام عملی ديگر ممکن است پخش برنامه‌های ماهواره‌ای ايران در اروپا محدود شود.

يوتل‌ست، شرکت خدمات تلويزيون‌های ماهواره‌اي، نيز چهارشنبه هفته گذشته اعلام کرد که در ۹ ماه گذشته دو بار از ايران به دليل «ارسال عامدانه پارازيت» شکايت کرده است.

در بيانيه وزرای امور خارجه اتحاديه اروپا که روز دوشنبه منتشر شد آمده است: اتحاديه اروپا نگرانی جدی خود را از اقدامات مقامات ايران برای جلوگيری از دسترسی شهروندان خود به ارتباط آزاد اعلام مي‌کند.

اين بيانيه همچنين مي‌گويد: اتحاديه اروپا مصمم است که اين مسئله را دنبال کرده و برای پايان دادن به اين وضعيت غيرقابل قبول دست به عمل بزند.

روزنامه فرانسوی فيگارو هفته گذشته در گزارشی اعلام کرد که اقدام عملی اتحاديه اروپا در اين زمينه احتمالاً به تجهيزات توليدی شرکت‌هايی چون زيمنس و نوکيا مربوط خواهد بود.

فيگارو همچنين گفته بود که به عنوان يک اقدام عملی ديگر ممکن است پخش برنامه‌های ماهواره‌ای ايران در اروپا محدود شود.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s