درگيرى در اصطهبانات فارس بين مردم ونيروهاى سركوبگر

درگيرى بين مردم و ماموران صورت ميگرد ولى با دخالت ماموران قائله ختم ميشود. اما کار به اينجا ختم نميشود و خانواده اعدامى در پى خواسته خود اقدام به قتل پسر رييس اطلاعات شهرستان ميکنند و درون شهر اغتشاش به راه مياندازند. در نتيجه در گيرى مسلحانه شروع شده و در اين ميان 3 نفر تير مى خورند و بقتل ميرسند. در پى اين اتفاقات جو امنيتى شديدى حاکم ميشود و ماموران گارد ويژه سعى در باز گرداندن ارامش به شهر ميکنند . اما همچنان فضا ملتهب است .
درگيرى در اصطهبانات فارس بين مردم ونيروهاى سركوبگر

آژانس ايران خبر: براساس خبرهاى دريافتى ، روز چهارشنبه در اصطهبانات فارس درگيرى بين مردم و نيروهاى سركوبگر بوقوع پيوسته و در اين درگيرى 5 نفر كشته شده اند.
در پى اعدام در ملا عام يک نفر در شهرستان اصطهبانات و اعتراض خانواده وى مبنى بر تحويل جسد او و امتناع ماموران از اين امر، درگيرى بين مردم و ماموران صورت ميگرد ولى با دخالت ماموران قائله ختم ميشود. اما کار به اينجا ختم نميشود و خانواده اعدامى در پى خواسته خود اقدام به قتل پسر رييس اطلاعات شهرستان ميکنند و درون شهر اغتشاش به راه مياندازند. در نتيجه در گيرى مسلحانه شروع شده و در اين ميان 3 نفر تير مى خورند و بقتل ميرسند. در پى اين اتفاقات جو امنيتى شديدى حاکم ميشود و ماموران گارد ويژه سعى در باز گرداندن ارامش به شهر ميکنند . اما همچنان فضا ملتهب است .

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s