هزاران نفر در مراسم سوگواری قربانيان حادثه غزه شرکت کردند

هزاران نفر از مردم ترکيه امروز در مراسم سوگواری نه نفر قربانی حملات نظامی اسرائيل که همگی ترک هستند شرکت کردند. اجساد آنان قرار است به زادگاهشان منتقل گردد. رويترزگزارش می دهد که جمعيت شرکت کننده غمگين و در عين حال خشمگين بنظر می رسيدند. از قول يکی ازعزاداران نقل شده است که جهان بايد ازخود واکنش نشان دهد. او گفته است که دولت ترکيه نبايد فقط به اعتراض زبانی دلخوش کند. امروز همچنين عبدالله گل رئيس جمهوری ترکيه نيز اظهار داشت که ما هرگز اين حادثه را فراموش نخواهيم کرد. او اضافه کرد که روابط ميان ترکيه و اسرائيل هيچگاه ديگر مانند گذشته نخواهد بود.

هزاران نفر در مراسم سوگواری قربانيان حادثه غزه شرکت کردند

راديو فرانسه:هزاران نفر از مردم ترکيه امروز در مراسم سوگواری نه نفر قربانی حملات نظامی اسرائيل که همگی ترک هستند شرکت کردند.
اجساد آنان قرار است به زادگاهشان منتقل گردد.

رويترزگزارش می دهد که جمعيت شرکت کننده غمگين و در عين حال خشمگين بنظر می رسيدند. از قول يکی ازعزاداران نقل شده است که جهان بايد ازخود واکنش نشان دهد. او گفته است که دولت ترکيه نبايد فقط به اعتراض زبانی دلخوش کند.

امروز همچنين عبدالله گل رئيس جمهوری ترکيه نيز اظهار داشت که ما هرگز اين حادثه را فراموش نخواهيم کرد. او اضافه کرد که روابط ميان ترکيه و اسرائيل هيچگاه ديگر مانند گذشته نخواهد بود.

از سوی ديگر امروز جرج ميچل نماينده آمريکا برای مذاکرات صلح ، پس از ديدار شب گذشت اش با محمود عباس ، تاکيد کرد که حادثه آبهای غزه نبايد پيشرفت های محدود ولی واقعی بدست آمده در مذاکرات غير مستقيم صلح را به مخاطره اندازد

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s