آرش حجازي : قاتلان گام به گام در دام خودنهاده افتاده اند،

با هر دست و پا بيشتر گرفتار مي شوند و خروجي ندارند
امشب فيلمي از صدا و سيماي ايران پخش شد به نام تقاطع، كه “گزارشي پژوهشي” از مرگ ندا آقاسلطان ارائه مي داد. بسيار مستفيض شدم. به نظرم اتفاق فرخنده اي بود پخش اين فيلم. روز اول گفتند فيلم اصلا جعلي است و ندا آقاسلطان در يونان است. بعد گفتند خبرنگار بي بي سي صحنه سازي كرده كه ندا را بكشند و او فيلم بگيرد. بعد سفير ايران در مكزيك اعلام كرد كه گلوله اي كه “در سر ندا پيدا شده”، از نوعي نيست كه در ايران وجود دارد.بعد آقاي ضرغامي دوباره گفت فيلم جعلي است.

بنده خدايي به نام آرش حجازي پيدا شد كه سر صحنه بود و وقتي ديد اين همه دروغ مي گويند و خون بيگناهي دارد پايمال مي شود، نتوانست تحمل كند و به سخن در آمد. گفت اولاً كه فيلم جعلي نيست و ندا جلوي چشم هاي من مرد. بعد هم گفت كه مردم جسد ندا را برداشتند و در يك پژو ۲۰۶ گذاشتند و بردند، هرچند دير شده بود و ندا مرده بود. آخرش هم گفت كه بعد از دور شدن پژو با جسد ندا و معلم موسيقي، مردم فردي را گرفتند كه سبيل و هيكل تنومندي داشت و فرياد مي زد كه نمي خواستم بكشمش. مردم پيراهنش را درآوردند و كارت هاي شناسايي اش را كه نشان مي داد عضو بسيج است، گرفتند.

رئيس نيروي انتظامي، آقاي احمدي مقدم، گفت كه كل ماجرا دروغ است و پاي خود آرش حجازي وسط است و اصلا اينترپل به دنبال آرش حجازي مي گردد.

اينترپل اعلام كرد كه نه خير، اين طور نيست و دولت ايران دروغ مي گويد.

آقاي احمدي مقدم گفت من كي گفتم اينترپل دنبالش مي گردد، اين ها را رسانه ها از خودشان در آورده اند.

ده پانزده روز بعد كارت هاي شناسايي عباس كارگر جاويد و بعد هم فيلمي هم از صحنه اي كه مردم پيراهن كارگر جاويد را درآورده بودند، منتشر شد.

فيلم دقيقا با گفته هاي آرش حجازي تطبيق مي كرد. آرش حجازي عكس را كه ديد، گفت بله اين هماني است كه بعد از مرگ ندا مردم گرفته بودند.

گفتند حجازي دروغ مي گويد و اصلا چنين فردي آنجا نبوده و كارت ها جعلي است و با فوتوشاپ درستش كرده اند.

بعد هم خواهران بسيجي شال و كلاه كردند و رفتند “خودجوش” جلوي سفارت انگليس تجمع كردند و تئاتر گذاشتند كه اصلا اين آرش حجازي خودش قاتل است و برش گردانيد تا “خودجوش” ازش اعتراف بگيريم (البته براي اين تجمع مجوز وزارت كشور لازم نبود).

در اين ميان البته مجوز انتشارات كاروان را هم لغو كردند و به كتاب هايش هم ديگر مجوز ندادند و اجازه تجديد چاپ كتاب هاي قبلي اش را هم ندادند تا ۲۲ كارمندش بيكار بشوند تا برايشان درس عبرتي بشود كه براي آدمي مثل حجازي كار نكنند. خود حجازي هم بعد از حرف هايش تحت تعقيب قرار گرفت و ده ها بار به مرگ تهديد شد.

اما هنوز دل آقايان خنك نشده بود، چون ويدئوي ندا و شهادت آرش خان كار خودش را كرده بود و تمام دنيا اخم هايشان را به سمت ايران گره كرده بودند.

بعد به صورت “خودجوش” فيلمي ساختند و از شبكه رسمي پرس تي وي پخش كردند و در آن گفتند اصلا ماجرا از اين قرار است كه آرش حجازي و پناهي معلم موسيقي و ندا تيمي فرستاده از سوي خارجي ها بودند و ندا خون روي صورت خودش ريخت كه مردم فكر كنند تير خورده. بعد هم وقتي سوار پژو ۲۰۶ شدند، آرش حجازي و پناهي تير خلاصي به ندا زدند و كشتندش و به كمك راننده كه دستش توي كار بود، بردندش.

بعد شبكه اچ بي او فيلمي ساخت و براي اولين بار صحنه اي را پخش كرد كه مردم جسد ندا را در ماشين مي گذاشتند و آرش حجازي هم در تصوير نبود.

حرص دوستان وزارت اطلاعات كلي درآمد كه پس چرا آرش حجازي سوار ماشين نشده، او كه قرار بود در ماشين با گلوله ندا را بزند! پس حالا دمار از روزگارش در مي آوريم كه سوار ماشين نشده.

فيلم تقاطع را ساختند و در آن به آرش خان تاختند كه اصلاً تو پزشك خيلي بدي هستي! اصلاً تو پزشكي؟ مدركت كو؟ اگر پزشك خوبي بودي، سوار ماشين مي شدي و مي رفتي تا سناريوي قبلي ما درست در بيايد و مجبور نشويم دوباره ازاول سناريوي جديدي بسازيم. حالا ديگر اصلا از فيلم قبلي اظهار بي اطلاعي مي كنند. ظاهراً همين طوري مثل علف هرز، “خودجوش” از سبد برنامه هاي پرس تي وي درآمده بود!

اما اين فيلم آخري از همه بهتر بود. چون دولت ايران خيلي چيزها را پذيرفت:

۱٫ ندا آقاسلطان واقعا كشته شده، در يونان نيست.

۲٫ فيلم هم جعلي نبوده.

۳٫ ندا واقعا در صحنه تير خورده و پمپ خون هم دستش نبوده و دخيل در توطئه اي هم نبوده.

۴٫ آرش حجازي قاتل نبوده.

۶٫ بر خلاف گفته سفير ايران در مكزيك، نه تنها گلوله به سر ندا نخورده بوده، بلكه اصلا گلوله را پيدا نكرده بوده اند! (بماند كه چرا گزارش هاي پزشكي قانوني يك سال بعد منتشر مي شود آن هم از طرف خبرنگار پرس تي وي و نه از طرف پليس ايران).

۵٫ از همه مهم تر، عباس كارگر جاويد وجود دارد، آن روز در صحنه بوده (خودجوش، چون قرار نبوده كار عملياتي بكنند)، بعدش هم از دست مردم كتك خورده. (البته آقاي پناهي گفتند كه نشنيدند ايشان فرياد بزند كه نمي خواستم بكشمش. حق هم داشتند. چون همان طور كه بارها گفته ام، مردم عباس كارگر جاويد را بعد از دور شدن آقاي پناهي و ندا در پژو ۲۰۶ گرفتند. بنابراين آقاي پناهي اولين بار بود كه ايشان را مي ديد!)

هرچند، چون آقاي كارگر جاويد شخصا گفته اند كه اسلحه نداشته اند و قسم مي خورند كه دخالتي در ماجرا نداشته اند، پس حتما راست مي گويند و نيازي به تحقيق بيشتر يا بازجويي يا محاكمه نيست.

اين يك قدم بزرگ به جلو است. يك چيز مهم ثابت مي شود. در يك طرف روايت آرش حجازي قرار دارد و در يك طرف روايات دولت ايران. روايات دولت ايران تا به حال چندين بار عوض شده، اما روايت آرش حجازي همان روايت است و هر روز كه مي گذرد، حقيقت گفته هايش بيشتر آشكار مي شود. در يك طرف آرش حجازي قرار دارد كه براي شهادت دادن بر چگونگي قتل يك بي گناه نه تنها چيزي به دست نياورد (جز آرامش وجدان)، كه آواره شد، امنيتش را از دست داد، كارش را ازش گرفتند، ديگر خانواده اش را هم نمي تواند ببيند، دسترنج تمام عمرش بر باد رفت، اما پاي حرفش ايستاد. در طرف ديگر دولتي قرار دارد كه تمام آبرويش را با شهادت ندا و شهادت دادن آرش حجازي از دست داد و به هر فريب و نيرنگ و دروغي متوسل شد تا اين آبرو را دوباره باز بخرد و در اين ميان از هيچ كاري فروگذار نكرد.

مهم نيست اگر ثابت كنند من پزشك بدي بودم. من هيچ وقت ادعا نكردم كه پزشك برجسته اي هستم. چه فرقي مي كند؟ مهم اين است كه بي گناهي كشته شد و قاتلان گام به گام در دام خودنهاده افتاده اند، با هر دست و پا بيشتر گرفتار مي شوند و خروجي ندارند.

قاتلان به مكر خدا گرفتار شدند و مكرو مكرالله والله خير الماكرين.

در اين باره بيشتر حرف خواهم زد.

يا حق

آرش حجازي

منبع : سايت رسمي آرش حجازي
مستند تقاطع , ساخته صدا و سيماي جمهوري اسلامي

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s