هشدار لاریجانی به آمریکا و کشورهای «ماجراجو»

خبرآنلاین:رئیس مجلس به آمریکا و برخی کشورهای ماجراجو هشدار داد که اگر وسوسه بازرسی هواپیما و کشتی‌های کمکی ایران به غزه را داشته باشید، مطوئن باشند که ایران هم خدمت کشتی‌هایشان در خلیج فارس و عمان می‌رسد تا مقابله به مثلی برای دفاع از حقوقو ملت کرده باشند.

هشدار لاریجانی به آمریکا و کشورهای «ماجراجو» : اگرکشتی‌های کمکی ایران به غزه را بازرسی کنید،خدمت کشتی هایتان در خلیج فارس می رسیم
وی خطاب به رئیس جمهور آمریکا یادآور شد زمان سرگرمی و کلاس انشاء شما به پایان رسیده و نوبت درس و امتحان حساب است. در چنین شرایطی مطمئن نباشید که ایذاء و موزی‌گری به نفع شما باشد.ل

لاریجانی همچنی هشدار داد که آمریکا و رژیم صهیونیستی نمی‌توانند بر اقدام خیانتکارانه خود درحمله به کارون‌های آزادی سرپوش نهند.

دبیر پیشین شورای امنیت ملی کشور با اشاره به انعکاس اخباری مبنی بر مصوبات محدودگرایانه دیگری علیه کشورمان در اتحادیه اروپا و کنگره و سنای آمریکا، گفت: مجلس ایران از دولت می‌خواهد که به دلیل عدم تبعیت این کشورها از معاهده NPT و تعهداتشان، پایه تولید سوخت را در سطح 20 درصد قرار دهد و به هیچ وجه از آن کوتاه نیاید تا کشورهای زورگو متوجه شوند به میزان فشار آنها متناسب با نیازهایمان، درجه غنی‌سازی افزایش می‌یابد.

این سخنان رئیس مجلس با فریاد الله و اکبر، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل نمایندگان به نشانه موافقت با آن همراه شد.

نوشته شده در خبر. Leave a Comment »

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s