آخرین جلسه دادگاه علی ملیحی برگزار شد

وکیل ملیحی در گفت‌وگو با ایلنا، تاکید کرد: نباید فراموش کرد موکلم خبرنگار بوده و باید به وظایف خود عمل می‌کرده است.دادخواه خاطرنشان کرد: به موکلم گفته‌اند که چرا در اداورتحکیم وحدت حضور داشته‌ای؟ این در حالی‌است که این دادگاه صلاحیت ذاتی برای رسیدگی به این امر را ندارد و طبق اصل ۱۶۸ قانون اساسی محاکمات جرائم سیاسی و مطبوعاتی باید با حضور اعضای هیات منصفه مطبوعات و به صورت علنی برگزار شود.

آخرین جلسه دادگاه علی ملیحی برگزار شد

خبرگزاری حقوق بشر ایران – رهانا

محمد علی دادخواه از برگزاری آخرین جلسه رسیدگی به اتهامات علی ملیحی در هفته گذشته خبر داد و گفت:‌ در این جلسه، بعد از تفهیم اتهاماتی چون شرکت در تجمع غیرقانونی و تبلیغ علیه نظام به علی ملیحی، بنده و موکلم به دفاع پرداختیم و در انتهای جلسه نیز رییس شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب با اخذ آخرین دفاع، ختم رسیدگی را اعلام کرد.
وکیل ملیحی در گفت‌وگو با ایلنا، تاکید کرد: نباید فراموش کرد موکلم خبرنگار بوده و باید به وظایف خود عمل می‌کرده است.
دادخواه خاطرنشان کرد: به موکلم گفته‌اند که چرا در اداورتحکیم وحدت حضور داشته‌ای؟ این در حالی‌است که این دادگاه صلاحیت ذاتی برای رسیدگی به این امر را ندارد و طبق اصل ۱۶۸ قانون اساسی محاکمات جرائم سیاسی و مطبوعاتی باید با حضور اعضای هیات منصفه مطبوعات و به صورت علنی برگزار شود.
وکیل علی ملیحی در خصوص تبدیل قرار بازداشت موقت موکل خود نیز گفت: ‌بارها تقاضای تبدیل قرار بازداشت موقت به قرار سبک‌تر را به مقامات قضایی و رییس شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب ارائه کرده‌ایم،اما تاکنون این امر مورد موافقت مقامات قضایی قرار نگرفته است.
پایان‌پیام

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s