اشتباه پسر جوان در ورود به بخش زنان به قتلش منجر شد

آخرین نیوز: جواني كه مردي را كه به اشتباه وارد بخش زنان يك درمانگاه شده به قتل رسانده بود،‌ به قصاص محكوم شد.

اشتباه پسر جوان در ورود به بخش زنان به قتلش منجر شد
آخرین نیوز: جواني كه مردي را كه به اشتباه وارد بخش زنان يك درمانگاه شده به قتل رسانده بود،‌ به قصاص محكوم شد.

به گزارش خبرنگار حوادث فارس، عصر روز 6 سال 87،‌ مأموران كلانتري 148 انقلاب اسلامي از وقوع يك فقره درگيري و نزاع منجر به ضرب و جرح باخبر شدند.

مأموران با حضور در محل حادثه كه مقابل يك درمانگاه شبانه‌روزي بود متوجه شدند جوان 32 ساله‌اي به نام مهدي، بر اثر اصابت ضربات چاقو مجروح شده و به بيمارستان امام خميني منتقل شده است. مرد مجروح يك روز بعد در بيمارستان فوت كرد.

تحقيقات پليس براي مشخص شدن علت درگيري نشان داد، مقتول به همراه 2 نفر از دوستانش قصد ورود به درمانگاه را داشته ولي به اشتباه وارد بخش زنان شده و بعد از درگيري با نگهبان بخش، با پسر مالك ساختمان درگير و در نهايت به قتل رسيده است.

تحقيقات براي شناسايي متهم به قتل آغاز شد تا اينكه سرانجام صبح روز بعد اين فرد 34 ساله به نام رامين، خود را به مأموران كلانتري 148 انقلاب اسلامي معرفي كرد.

قرار مجرميت متهم ازسوي دادسراي جنايي تهران صادر و پرونده براي رسيدگي به شعبه 71 دادگاه كيفري استان تهران ارجاع داده شد كه صبح امروز به رياست قاضي نورالله عزيزمحمدي به آن رسيدگي شد.

ذبيح‌زاده، نماينده دادستان، با اشاره به مدارك موجود در پرونده مانند، شكايت اولياي‌دم، گزارش مرجع انتظامي، اظهارات شهود، نظريه پزشكي قانوني و اعتراف متهم، بزه انتسابي به متهم را محرز دانست و خواستار مجازات وي شد.

پدر مقتول در جايگاه قرار گرفت و با بيان اينكه خواستار قصاص متهم است، مدعي شد همسرش بعد از مرگ فرزندش دق كرده است.

متهم در جايگاه قرار گرفت و با بيان اينكه اتهام قتل را قبول ندارد، گفت: من اصلا او را نزدم. او با چاقويي كه همراه داشت مرا تهديد مي‌كرد، من هم با چوب از خودم دفاع كردم. ترسيدم و به داخل ساختمان فرار كردم و دقايقي بعد يكي از پزشكان گفت، يكي از آنها مجروح شده و به بيمارستان منتقل شده است.

متهم در پاسخ به سؤال قاضي كه پس چه كسي او را به قتل رسانده است گفت: نمي‌دانم ولي احتمال دارد دوستانش در مسير بيمارستان او را به قتل رسانده باشند.

بعد از اظهارات متهم، يكي از دوستان مقتول كه شاهد حادثه بود، در جايگاه قرار گرفت و گفت: ما به ساختمان پزشكان رفتيم و با توجه به نوشته روي در آسانسور كه نوشته بود، درمانگاه در طبقه سوم است،‌ به طبقه سوم رفتيم. نگهبان با بيان اينكه اينجا بخش زنان است شروع به فرياد زدن كرد. با فريادهاي نگهبان، متهم هم متوجه و با ما درگير شد ولي من نديدم كه متهم با چاقو مقتول را بزند.

يكي ديگر از دوستان مقتول كه همراه وي بوده است در جايگاه قرار گرفت و برخلاف شاهد ديگر مدعي شد ديده است كه متهم چاقويش را وارد سينه مقتول كرده است.

قاضي عزيزمحمدي ختم جلسه را اعلام و بعد از مشورت با مستشاران دادگاه، متهم را به قصاص محكوم كرد.

یک پاسخ to “اشتباه پسر جوان در ورود به بخش زنان به قتلش منجر شد”

  1. تیتر اول « سایت خبری راه کارگر Says:

    […] تهران 15 تير *درگيری ميان مقامات عاليه ی استان كردستان * اشتباه پسر جوان در ورود به بخش زنان به قتلش منجر شد *مصاحبه با سلیمان چلبی رهبر اتحادیه ” دیسک” ترکیه ! […]


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s