مشایی : حکومت دست ما نیست،حتی روزنامه هم نداریم!

جهان : «روزنامه ايران تو چهار سال گذشته تو صفحه اولش چند بار عکس كوچولوي بنده را زده است؟ اصلا جرأت نداره؛ اما نگاه كن روزنامه ها رو، چپ و راست و … همه حمله مي كنند.»

مشایی : حکومت دست ما نیست،حتی روزنامه هم نداریم!
به گزارش خبرنگار سياسي جهان، اسفندیار رحیم مشایی رییس دفتر و مشاور رییس جمهور اخیرا در جمع تعدادی از منتقدانش و در پاسخ به سخنان یکی از حضار که خواستار توضیح مشایی در رسانه ها شده بود، گفته است: «شما می فرمایید حکومت دست ماست، چی دست ماست یه دونه روزنامه ایران داریم اونم جرأت نداره!»

وی با انتقاد از روزنامه ایران بخاطر عدم چاپ عکس وی می افزاید: «(روزنامه ایران) تو چهار سال گذشته تو صفحه اولش چند بار عکس کوچولوی بنده را زده است؟! اصلا جرات نداره؛ اما نگاه کن روزنامه ها رو، چپ و راست و … همه حمله می کنند!»

مشایی در حالی از روزنامه دولتی ایران انتقاد کرده که این روزنامه به طور متناوب مطالب مربوط به وی را چاپ کرده و حتی در ویژه نامه انتخابات(رمز عبور) نیز مصاحبه ای مشروح با وی انجام داده بود.

انتقاد رییس دفتر احمدی نژاد از روزنامه تحت امر دولت بخاطر منتشر نکردن عکس وی در شرایطی است که برخی حامیان دولت معتقدند که علت بسیاری از هجمه ها به دولت و بهانه های مختلف در برابر آن، سخنان بحث برانگیر آقاي مشايی است.

نوشته شده در اخبار. Leave a Comment »

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s