بلاگفا با فشار اطلاعات سپاه پاسداران پژواک زندانيان را مسدود کرد

فعالين حقوق بشر و دمکراسی در ايران: بلاگفا در يک اقدام سانسور آميز و بر خلاف اصول و مبانی اطلاع رسانی بی طرفانه و به دستور اطلاعات سپاه پاسداران وبلاگ پژواک زندانيان را که در انتشار گزارشتهای نقض حقوق بشر فعاليت داشت. از بامداد روز پنجشنبه مسدود کرد.

بلاگفا با فشار اطلاعات سپاه پاسداران پژواک زندانيان را مسدود کرد
از صبح روز پنجشنبه 24 تير ماه با دلايل http://pejvakzendanyan.blogfa.com/وبلاگ پژواک زندانيان واهی که بر صفحۀ اصلی آن قرار داده شده است و به قرار زير است: دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ/ تخطی از قوانين استفاده از سايت / انتشار محتوای غير اخلاقی يا محتوايی که براساس قوانين کشور تخلف است اعلام انسداد آن را کرده است.

وبلاگ پژواک زندانيان گزارشهای مستند و دقيق در مورد جنايت عليه بشريت در ايران انتشار می داد. در اين گزارشات مستند که همراه با زمان ،مکان ،نام قربانی و رفتارهای که با قربانی صورت گرفته است و همچنين نام کسانی که در جنايت عليه بشريت در ايران مشغول بکار هستند ذکر می شد. اين گزارشات در اختيار سازمانهای حقوق بشري،رسانه ها و افکار عمومی قرار ميگرفت و از منابع قابل اعتماد و قابل استناد رسانه ها و سازمانهای حقوق بشری بود.

گزارشهای حقوق بشری انتشار يافته موجود در هر جايی قابل ارائه می باشد . هيچکدام از اين گزارشها با دلايلی که بر صفحۀ اول وبلاگ ذکر شده است مغايرت نداشته است.مگر اينکه منظور از دستور مراجع قانونی و تخطی از قوانين همان اطلاعات سپاه پاسداران و مامورين آن می باشند که در جنايت عليه بشريت و شکنجه و اعدام زندانيان سياسی ،کودکان ،سنکسار وتجاوز سيستماتيک و سازمان يافته به حقوق مردم مشغول هستند . آنها از ما که افشا کننده اين جنايتها هستيم و دستان آغشته به خون مردم ايران را برای جهانيان آشکار می کنيم هراس دارند و با اعمال بيشرمانه سانسور سعی در پنهان کردن جنايات خود هستند.

ما عکس صفحه اول وبلاگ پژواک زندانيان با دليل ذکر شده را به سازمانهای مدافع حقوق وبلاگ نويسان و ساير سازمانهای مربوطه ارسال خواهيم کرد . بلاگفا بايد جوابگوی اين عمل شرم آور خود به مسئولين وبلاگ پژواک زندانيان بايد باشد و بی درنگ و با عذر خواهی علنی و رسمی خود به ادامه انسداد آن پايان دهد. در غير اينصورت اقدامات حقوقی لازم در اين رابطه اتخاذ خواهد گرديد.

فعالين حقوق بشر و دمکراسی درايران بر ابعاد افشای جنايت عليه بشريت در ايران بطور مضاعف خواهد افزود. مسدود کردن وبلاگ پژواک زندانيان در عزم و آراده ما برای افشای جنايت عليه بشريت اين رژيم هيچ خللی ايجاد نخواهد کرد.

فعالين حقوق بشر و دمکراسی در ايران

24 تير 1389 برابر با 15 ژولای 2010

گزارش فوق را به سازمانهای زير ارسال گرديد:

گزارشگران بدون مرز

http://pejvakzendanyan.blogfa.com

pejvak_zendanyan10@yahoo.com

pejvakzendanyan@gmail.com

Tel.:0031620720193

نوشته شده در اخبار. Leave a Comment »

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s