هیچ منعی در برخورد صریح نیروی انتظامی با افراد بدحجاب نیست !

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت : وزیر کشور به صراحت اعلام کرده که هیچ منعی در برخورد صریح نیروی انتظامی باافراد بدحجاب وجود ندارد .


هیچ منعی در برخورد صریح نیروی انتظامی با افراد بدحجاب نیست !

خبرگزاری زنان ایران

حمید رسایی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در جلسه این هفته کمیسیون فرهنگی مجلس به بررسی مقوله عفاف و حجاب با حضور وزیر کشور پرداخته شد.

وی با اشاره به اینکه وزیر کشور دبیر کار گروه عفاف وحجاب است افزود: وزیر کشور در جلسه کمیسیون فرهنگی این هفته مجلس ضمن پاسخگویی به سوالات مختلف اعضا کمیسیو ن فرهنگی در خصوص حجاب و عفاف به تشریح برنامه ها و فعالیت های دستگاه های مختلف در این خصوص پرداخت .

رسایی تأکید کرد : وزیر کشور با صراحت عنوان کرده که هیچ منعی در برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با افراد هنجار شکن و بدحجاب اعمال نخواهد شد.

وی افزود : بنابراین نیروی انتظامی به عنوان بازوی حاکمیت با استناد به وظایف سلبی خود با افرادی که به صورت زننده و نامتعارف در اجتماع حضور پیدا کرده و مبادرت به هنجارشکنی می کنند به صراحت برخورد خواهد کرد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه افزود : همچنین قرار است وزارت کشور بعد از تصحیح دستورالعمل های اجرایی و آئین نامه متن الحاقی را برای کمیسیون ارسال کند تا کمیسیون فرهنگی از 25 دستگاه اجرایی دیگر در اجرای این دستورالعمل توضیحاتی را لحاظ کند.

وی در پایان تصریح کرد: امیدواریم با این روند پیش آمده شاهد باشیم تا برخی از حرکت های نابهنجار ایجاد شده به احترام عقیده اکثریت مردم ایران برطرف شود.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s