جنتي: اي جوان عزيز افتخار كن و راه علي‌ اكبر را در پيش بگير و دنبال بي‌توجهي به دنيا و توجه به آخرت برو!

وي افزود: با كشورهايي كه بخواهند هواپيماها و كشتي‌هاي ما را بازرسي كنند و به هواپيماهاي ما سوخت ندهند بايد مقابله شود و همانطور هواپيماها و كشتي‌هاي آن‌ها بازرسي شود و سوخت به آنها داده نشود و اين تهديدي جدي است كه بايد عملي شود، پس شان نمايندگان مجلس اين است كه هر جا حس كنند قرار است ضربه‌اي به جمهوري اسلامي وارد شود جلوي آن را بگيرند.

جنتي:  اي جوان عزيز افتخار كن و راه علي‌ اكبر را در پيش بگير و دنبال بي‌توجهي به دنيا و توجه به آخرت برو!

به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، احمد جنتي در خطبه‌هاي نماز جمعه اين هفته تهران حادثه زاهدان را دنباله كار جريان ريگي دانست و گفت: ريگي اعتراف كرده است كه وابسته به آمريكا و انگليس بوده و با حمايت آن‌ها دست به اين جنايات مي‌زده و البته آبروي آمريكا را برده است اما براي آمريكا آبرو مطرح نيست و من از آمريكا و تروريست‌ها سوال دارم كه در طول اين 31 سال چه نفعي از تروريست برده‌اند و ما چه ضرري كرده‌ايم. در حالي كه ما هرجا شهيد داده‌ايم به نفع‌مان تمام شده و شما هرجا ترور كرديد به ضررتان شده است. پس مي‌پرسم چه هدفي از اين كار داريد و اين اقدامات شما ترور كور و بي‌ هدف است پس اگر هدف شما به دست گرفتن حكومت است اين سوال را مطرح مي‌كنم كه تروريست‌ها در كدام كشور توانسته‌اند حكومت را به دست بگيرند؟

جنتي در ادامه با تقدير از عملكرد مجلس در رابطه با مصوبه تهيه و توليد سوخت با غناي 20 درصد گفت: از اين سوخت براي مصارف كشاورزي، صنعتي و پزشكي استفاده خواهيم كرد و اميدواريم مجلس از اين كارهاي خوب بسيار انجام دهد و اين نشان مي‌دهد كه دولت، ‌مجلس و مردم همه در يك سو حركت مي‌كنند.

وي افزود: با كشورهايي كه بخواهند هواپيماها و كشتي‌هاي ما را بازرسي كنند و به هواپيماهاي ما سوخت ندهند بايد مقابله شود و همانطور هواپيماها و كشتي‌هاي آن‌ها بازرسي شود و سوخت به آنها داده نشود و اين تهديدي جدي است كه بايد عملي شود، پس شان نمايندگان مجلس اين است كه هر جا حس كنند قرار است ضربه‌اي به جمهوري اسلامي وارد شود جلوي آن را بگيرند.

جنتي به روز جوان به مناسبت تولد حضرت علي‌ اكبر اشاره كرد و گفت: افتخاري بزرگ براي جوانان ما است كه روز آن‌ها روز تولد علي‌اكبر است و علي‌اكبر يعني الگويي از پيامبر كه پدرش فرمود شبيه‌ترين مردم به پيامبر بود و اين جوان شهادت‌طلب از شهادت در راه خدا استقبال مي‌كرد پس اي جوان عزيز افتخار كن و راه علي‌ اكبر را در پيش بگير و دنبال بي‌توجهي به دنيا و توجه به آخرت برو.

به گزارش ايسنا، آيت‌الله جنتي در خطبه‌هاي نماز جمعه اين هفته تهران همچنين با اشاره به ماه شعبان بر خواندن دعاي ماه شعبان تاكيد كرد و گفت: بايد در اين ماه خود را پاك كرده و به خدا نزديك كنيم و نيمه شعبان شب ارزنده و عالي است كه شائبه شب قدر را دارد.

وي با بيان اين‌كه خداوند قسم خورده است دعاي كسي را رد نكند، گفت: آنچه زمينه استجابت دعا است، اخلاص است. پس خدا را با اخلاص بخوانيم و اخلاص آن است كه تمام توجه انسان به خدا باشد و اميدش از غيرخدا به كلي قطع شود.

امام جمعه موقت تهران با بيان اين‌كه بيش از هزار روايت در مورد صاحب‌ الزمان وجود دارد، گفت: پيامبر بارها و بارها از حضرت مهدي ياد كرده‌اند(از نطز اهل تسنن که بیش از 80 درصد مسلمانان دنيا را تشکيل ميدهند اين ادعا وافعيت نداشته و کذب است)، چراكه در سيره انبياء هر پيامبري بايد پيامبر بعد از خود را معرفي كند تا مردم گمراه نشوند.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s