حکم تروريستی کيهان:همسر سارکوزی خود مستحق مرگ است! شاهد ادعای رامين مهمان پرست مبنی بر رعايت کرامت انسانی

روشنگری.بعد از واکنش منفی برخی رسانه های غرب به فحاشی های کيهان نسبت به خانم کارلا برونی همسر نيکولای سارکوزی و اعتراض رسمی فرانسه به بددهنی و توهين کيهان و شبکه های همراه آن، کيهان برای توجيه فحاشی های خود يادداشتی توهين آميز تر از قبل منتشر کرد که در آن به سبک روزنامه های تابلوئيد به کند و کاو در زندگی خصوصی خانم برونی پرداخت و اضافه کرد علاوه برسکينه محمدی خود همسرسارکوزی خود مستحق مرگ است!

حکم تروريستی کيهان:همسر سارکوزی خود مستحق مرگ است! شاهد ادعای رامين مهمان پرست مبنی بر رعايت کرامت انسانی

روشنگری.بعد از واکنش منفی برخی رسانه های غرب به فحاشی های کيهان نسبت به خانم کارلا برونی همسر نيکولای سارکوزی و اعتراض رسمی فرانسه به بددهنی و توهين کيهان و شبکه های همراه آن، کيهان برای توجيه فحاشی های خود يادداشتی توهين آميز تر از قبل منتشر کرد که در آن به سبک روزنامه های تابلوئيد به کند و کاو در زندگی خصوصی خانم برونی پرداخت و اضافه کرد علاوه برسکينه محمدی خود همسر سارکوزی خود مستحق مرگ است!
اين در حالی است که بعد از اعتراض رسمی فرانسه، رامين مهمان‌پرست، سخنگوی وزارت امور خارجه‌ی رژيم ايران در حضور خبرنگاران خارجی و داخلی گفت:« فکر نمي‌کنيم به‌کار بردن ادبيات نادرست و توهين‌آميز درست باشد.» و اضافه کرد: «مزيت و برتری رسانه‌های ما به نسبت رسانه‌های غربی رعايت اصول اخلاقی و کرامات انسانی است و اميدواريم همه رسانه‌ها توجه داشته باشند.»
در زير شاهد ادعای رامين مهمان پرست مبنی بر «رعايت اصول اخلاقی و کرامات انسانی» در ادبيات ماموران و کارگزاران جمهوری اسلامی و نمونه «مزيت و برتری» رسانه های رژيم نسبت به رسانه های غربی را ميخوانيد:

کيهان

حمله همسر بدنام ساركوزى به كيهان (خبر ويژه)

همسر فاسدالاخلاق ساركوزى رئيس جمهور فرانسه كه به تازگى از خيانت يك زن جنايتكار و فاسدالاخلاق در ايران جانبدارى كرده، نسبت به گزارش كيهان غيرتى شد. نشريه فرانسوى پست نوشت كارلا برونى از اينكه روزنامه كيهان و تلويزيون ايران وى را فاسدالاخلاق معرفى كرده اند، شگفت زده و عصبانى شده است. روزنامه انگليسى ديلى ميل نيز از قول يك منبع داخلى در اليزه نوشت: برونى به شدت از اين موضوع شوكه شده است.
كارلا برونى اخيراً ضمن جانبدارى از كمپين حمايت از «س-م» – زنى كه پس از برقرارى روابط نامشروع و زناى محصنه با مردى ديگر، اقدام به قتل همسر خود كرده- خطاب به اين جنايتكار گفته بود «حكم صادره براى تو ناعادلانه است. من از اينكه تو به خاطر دوست داشتن يك نفر محكوم به مرگ شده اي، واقعاً متعجب شدم. از همان قعر سلول بدان كه ما هرگز تو را فراموش نخواهيم كرد و همسرم پيگير آزادى توست».
غيرتى شدن ناگهانى اين فاحشه ايتاليايى در قبال خبر كيهان در حالى است كه وى قبل و بعد از ازدواج با ساركوزى داراى روابط نامشروع با افراد گوناگون بوده و خود نيز با ورود به زندگى ساركوزى و يك سال ارتباط پنهانى با وي، باعث پاشيدن خانواده رئيس جمهور فرانسه و طلاق گرفتن همسر دوم ساركوزى شده است.
پيش از اين روزنامه انگليسى ديلى ميل در گزارشى تصريح كرده بود: كارلا برونى زمانى با ميك جاگر خواننده انگليسى روابط مخفيانه برقرار كرده و اين در حالى است كه جاگر در همان زمان با جرى هال يك زن آمريكايى زندگى مى كرد و حتى از وى داراى 4 فرزند بود.
شبكه بى بى سى هم در معرفى كارلا برونى مى نويسد: در ليست روابط جنسى بروني، نام هايى چون ميك جاگر، كوين كاستنر، وينسنت پرز، دونالد ترامپ و حتى لورانت فابيوس نخست وزير سابق انگليس ديده مى شود.
بى بى سى در ادامه، در بيان سابقه روابط كارلا برونى آورده است: در سال 2001 و در حالى كه برونى به زندگى با «ژان پائول آنتوان» نويسنده فرانسوى مشغول بود، روابط غيراخلاقى مخفيانه اى را با پسر او رافائل كه 10 سال از خودش كوچكتر بود، آغاز كرد و اين رابطه باعث آن شد كه رافائل از «جاستين لاوى» همسر خود جدا شود. جاستين لاوى در واكنش به اين اقدام غيراخلاقى بروني، بيكار ننشست و در سال 2004 با انتشار رمانى در خصوص زن جوانى كه شوهرش توسط يك «زن گستاخ با لبخندى مخرب» فريفته مى شود، اين اقدام برونى را افشا كرد.
كارلا برونى در سال 2001 از رافائل صاحب يك فرزند پسر شد اما در سال 2007 و در حالى كه رافائل اعلام داشت كه برونى به زندگى متعهد نيست، از يكديگر جدا شدند.
بى بى سى در ادامه افزوده است: كارلا برونى همچنين سال گذشته در گفتگو با نشريه زنان فيگارو، اعلام كرده است كه «تك همسرى حوصله من را سر مى برد»! و «اين عشق است كه زمان طولانى مى ماند و هوس آتشين، دو يا سه هفته بيشتر دوام نمى آورد.»
«بانوى اول» فرانسه تنها يك سال پس از اينكه به كاخ اليزه راه پيدا كرد، به ساركوزى نيز خيانت كرد. براساس گزارش نشريه فرانسوى «لو ژورنال دوديمانش» در ماه مارس، او با «بنژامين بيولاى» يك خواننده جوان فرانسوى روابط نامشروعى برقرار كرد كه اين، باعث رنجش خاطر مردم فرانسه، افت محبوبيت ساركوزى و افزايش انتقادات به وى به خاطر انتخاب چنين فرد خائنى به عنوان همسر رئيس جمهور فرانسه شد.
اين روزنامه در ادامه آورده بود: كارلا برونى از چندين سال پيش، از دوستان صميمى بيولاى بوده و اكنون نيز به رغم اينكه اصطلاحاً همسر ساركوزى است اما به طور غيررسمى با اين خواننده فرانسوى در پاريس زندگى مى كند.
بررسى سوابق كارلا برونى به روشنى نشان مى دهد كه چرا اين زن بدسابقه، از يك زن ايرانى مرتكب زناى محصنه و مشاركت كننده در قتل همسرش كه به مرگ محكوم شده، حمايت كرده است و در واقع خود وى نيز مستحق مرگ است.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s