درگیریهای شدید در مسجد قبا‏ + عکس چند زخمی

متاسفانه امروز بعد از راهپیمایی روز قدس عده ای اسرائیل صفت، با تحریک و سخنرانی نماینده ولی فقیه در سپاه استان و هدایت فرماندار سابق شیراز سردار عزیزی با تمام امکانات دولتی به داخل مسجد آمدند و با تعداد اندکی از مومنینی که در مسجد بودند ایجاد درگیری کردند.

درگیریهای شدید در مسجد قبا‏ + عکس چند زخمی

ندای سبز آزادی: متاسفانه امروز بعد از راهپیمایی روز قدس عده ای اسرائیل صفت، با تحریک و سخنرانی نماینده ولی فقیه در سپاه استان و هدایت فرماندار سابق شیراز سردار عزیزی با تمام امکانات دولتی به داخل مسجد آمدند و با تعداد اندکی از مومنینی که در مسجد بودند ایجاد درگیری کردند.

به گزارش حدیق سرو در طی این اقدام تعدادی از طلاب و سایر اقشار مردم به شدت زخمی شدند و چون امکان بیرون بردن مجروحان فراهم نبود، این افراد بطور سرپایی با امکانات محدود تحت مراقبت قرار گرفتند. این تهاجم وحشیانه در حالی است که شورای تأمین استان فارس در روز گذشته امنیت مسجد را بعهده گرفته بود و با حصارهایی که اطراف مسجد کشیده بود اجازه ورود مومنین به مسجد را نمی داد. اما بعد از ظهر حدود 150 نفر از لباس شخصی های هدایت شده، در مقابل مسجد تجمع کردند و با فریبکاری حصارها را برای مدتی باز گذاشتند تا این قوم از خدا بی خبر با خیال راحت هر جسارت و توهینی که می خواهند به مسجد خدا و مرجع بزرگوار حضرت آیت الله سیدعلی محمد دستغیب بکنند؛ اما این حد از جسارت هم موجب خوشنودی آنها نشد و شروع به تخریب مسجد کردند و با سنگ و چوب و آهن به مومنین نمازگزار حمله کردند که با دفاع مردم روبرو شده و بعد از ایجاد خسارات شدید به مسجد و مجروح ساختن مردم از مسجد بیرون رانده شدند.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s