گسترش دامنه فتنه گران:فتنه گرهای اصول گرای داخل دولت کشف شدند

گسترش دامنه فتنه گران:فتنه گرهای اصول گرای داخل دولت کشف شدند

کلمه : پس از کشف فتنه بنزینی و فتنه اقتصادی ، اینبار فتنه گرهای اصول گرای داخل دولت کشف شده و نوبت به حذف چهره های منتقد داخلی دولت رسیده است. پس از آنکه حامیان تندرو دولت خیالشان از بابت اینکه اصلاح طلبان و منتقدان مستقل در هیچ کدام از ارکان قدرت و تصمیم گیری جای ندارند اکنون نوک پیکان حذف را طرف اصول گرایانی گرفته اند که باوجود طرفداری از احمدی نژاد در انتخابات سال ۸۴ و ۸۸ اما از ۲۲ خرداد سال گذشته او را مورد انتقادات شدید خود قرار داده اند و حتی در نقد دولت از اصلاح طلبان نیز پیشی گرفته اند. اینک دوستان سابق به دشمنان امروز و فتنه گران داخل دولت تبدیل شده ان به طوریکه مشاور احمدی نژاد در امور روحانیت بشدت معتقد به غربالگری در اصول‌گرایی است و اعتقاد دارد که نباید زیر پای اصولگرایی را شل کنیم که هر کس بیاید و ادعای ‌اصول‌گرایی کند.

حجت‌الاسلام سقای بی‌ریا بر این باور خود پافشاری دارد که کسانی با ادعای اصولگرایی در فتنه سال گذشته نقش داشتند. رییس انجمن نمایندگی طلاب و فضلای حوزه علمیه قم درباره اختلافات فعلی اصولگرایان و تاثیر آن در انتخابات‌ بعدی و به‌ویژه انتخابات سال آینده مجلس گفت: اصلاح‌طلبان با استفاده از این قضیه نمی‌توانند به عرصه قدرت برگردند.

از سوی دیگر وزیر اطلاعات نیز مدعی کشف “نوعی نفاق جدید در برخی دولتمردان به عنوان عامل فتنه پارسال” و “تلاش جریان نفاق برای براندازی دولت دهم” شد.

حیدر مصلحی همچنین ادعا کرد “جریان نفاق،‌ سال٨٩ را سال مواجهه جدی با ولایت می داند و تمام تلاش خود را برای براندازی دولت دهم بکار می برد و امروز افرادی که سران فتنه را حمایت می کنند هدفشان ضربه به عمود و خیمه اسلام یعنی ولایت فقیه است.”

وی در بخش دیگری از سخنانش، مدعی کشف “اسنادی قطعی” شد که نشانگر تکاپوی وسیع و عمیق غرب جهت یارگیری برای ضربه زدن به نظام اسلامی می باشد و ادعا کرد “دشمن با نفوذ در برخی روحانیون جوان و میانه‌رو،‌ فعالان اجتماعی و سیاسیون و با استفاده از منافقین برای رخنه در لایه‌های نخبگان اجتماعی، طرح و نقشه خود را برای ضربه به نظام عملیاتی کرد به طوری که در یک دوره، نوعی نفاق جدید در بدنه برخی بخشهای دولت شکل گرفت و در دوره پس از انتخابات باعث ایجاد موج فتنه شد.”

مصلحی با هشدار به نخبگان و دست اندرکاران مجموعه مختلف علمی نسبت به هشیاری در برابر برنامه های استکبار برای نفوذ تدریجی در بدنه شخصیت های این عرصه در کشور گفت: یکی از برنامه های دشمنان نظام اسلامی،‌ نفوذ در شخصیت های علمی کشور در بازه‌های زمانی ۱۰ تا ۱۵ ساله و بهره برداری از این چهره‌ها یا شناسایی افراد هدف است که نهایتا به سیستم های جاسوسی و اطلاعاتی متصل می شوند که با هوشیاری نهادهای اطلاعاتی و امنیتی، تحت کنترل است.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s