حال بحرانی اوضاع جسمی رضا شهابی در اثر اعتصاب غذای خشک

رضا شهابی به دليل اوضاع وخيم جسمی به علت 6 ماه حبس و نيز دست زدن به اعتصاب غذای خشک هم اکنون در اوضاع بحرانی و خطرناکی از لحاظ جسمی قرار گرفته است و جان و سلامت وی به شدت در مخاطره افتاده است.

حال بحرانی اوضاع جسمی رضا شهابی در اثر اعتصاب غذای خشک
بر اساس خبر موثقی که از زندان اوين دريافت شده است رضا شهابی کارگر زندانی در بند 209 زندان اوين از روز شنبه 13 آذر 89 دست به اعتصاب غذای خشک زده است و هم اکنون از نظر جسمی در وضعيتی بحرانی به سر ميبرد.
به دليل فشار جسمی و روحی وارده شده به شهابی برای اعتراف در مورد اتهامات کذب مطرح شده عليه وی و نتيجتا بروز دردهايی در ناحيه کمر و کتف و عفونت دندان و دهان و نيز به علت اعتصاب غذای وی که به دليل اعتراض وی به بازداشت بی مورد وی و طولانی شدن دوره ی بازداشتش انجام گرفته ،اوضاع جسمی او در حالت بحرانی قرار گرفته تا جايی که نيمه ی سمت چپ بدنش بی حس شده است.
رضا شهابی کارگر و عضو هيات مديره ی سنديکای کارگران شرکت واحد در روز 22 خرداد 89 از محل کار ربوده شد و در مدت نزديک به 6 ماه که در بند 209 زندان اوين تحت بازجويی قرار گرفته ،تحت انواع فشار های روحی و جسمی قرار گرفته است تا اتهامات کذب طرح شده عليه خود را بپذيرد.اين در حالی است که در 19 مهرماه با اعلام کتبی از سوی شعبه دوم بازپرسی امنيت مستقر در زندان اوين ، خانواده ی او برای آزاديش وثيقه ی 60 ميليون تومانی توديع کرده بودند.بازجوی او با اعتراض به مبلغ تعيين شده درخواست وثيقه ی 100 ميليون تومانی کرده است و اين موضوع را نيز به طور کتبی به رضا شهابی ابلاغ کرده اند اما تا کنون در اين مورد هيچ اعلامی به خانواده ی وی انجام نشده است.
با وجود اينکه مدت دو ماه از صدور نامه ی آزادی شهابی گذشته مقامات قضايی و امنيتی برای اعمال فشار عليه رضا وخانواده اش از پاسخ دادن به سرنوشت پرونده ی قضايی رضا طفره رفته اند و هر دو منبع قضايی دادگاه انقلاب (واقع در خيابان معلم ) و بازپرسی شعبه دوم مستقر در اوين به طور کلی از در اختيار داشتن پرونده ی رضا اعلام بی اطلاعی ميکنند!
رضا شهابی به دليل اوضاع وخيم جسمی به علت 6 ماه حبس و نيز دست زدن به اعتصاب غذای خشک هم اکنون در اوضاع بحرانی و خطرناکی از لحاظ جسمی قرار گرفته است و جان و سلامت وی به شدت در مخاطره افتاده است.

یک پاسخ to “حال بحرانی اوضاع جسمی رضا شهابی در اثر اعتصاب غذای خشک”

 1. ****** شعار روز ۱۶ آذر- ما اسلام نمی خواهیم ..... ما آزادی می خواهیم - باید این شعار را بدهیم تا در تمام دنیا صدا کند و همه خبر گزاری ها و رادیو تلویز Says:

  ****** شعار روز ۱۶ آذر-
  ما اسلام نمی خواهیم ….. ما آزادی می خواهیم –

  باید این شعار را بدهیم تا در تمام دنیا صدا کند و همه خبر گزاری ها و رادیو تلویزیون های دنیا آن را مخابره کنند. این شعاری است که اگر سهراب و ندا زنده می شدند می دادند.
  آخوند ها را باید به مرگ گرفت تا به تب راضی شوند.
  چیزی به اسم آزادی و دموکراسی و حقوق بشر در اسلام وجود ندارد.


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s