فریبرز رئیس دانا باید فورا» و بدون قیدوشرط آزاد شود!

صبح امروز نیروی ها امنیتی رژیم جمهوری اسلامی ایران با یورش به منزل فریبرز ردیس دانا نامبرده را دستگیر وبه نقطه نامعلومی منتقل کردند. فریبرز رئییس دانا از اقتصاددانان برجسته ایران، عضو کانون نویسندگان و مولف کتاب ها و مقالات متعددی در باره مسائل اقتصادی، سیاسی و فرهنگی می باشد.

فریبرز رئیس دانا باید فورا» و بدون قیدوشرط آزاد شود!

فریبرز رئیس دانان در طول سالیان اخیر همواره از منتنقدین نئولیبرالیسم اقتصادیَ، اجرای طرح های تعدیل ساختاری و سایر رفورم های نئولیبرالی بوده و در آثار، سخنرانی ها و مصاحبه هایش خصلت ضدمردمی این نوع اصلاحات را از نقطه نظر اقتصادی واجتماعی در بوته نقد قرار داده است. او همچنین از بدو مطرح شدن طرح حذف یارانه ها این طرح ضدمردمی را از نقط نظر صدماتی که به طبقه کارگر و زحمتکشان ایران وارد می سازد مورد نقد قرار داده بود.

دستگیری یک اقتصاددان منتقد به سیاست آزادی سازی قیمت ها و حذف یارانه ها نشان دهنده ناتوانی و ضعف رژیم جمهوری اسلامی و قلم بدستانش در دفاع از سیاست های ارتجاعی شان می باشد. حال که آنها پس از مدتها حرکت با چراغ خاموش طرح ارتجاعی و ضدمردمی حذف یارانه ها را به اجراء نهاده اند می خواهند از طریق دستگیری، شکنجه و پوزه بند زدن صداهای مخالف را خفه کنند.

فریبرز رئیس دانا باید فورا» و بدون قید وشرط آزاد شود. ما همه احزاب، سازمان ها و شخصیت ها آزای خواه و برابری طلب می خواهیم که بهر شکل ممکن و موثر برای آزادی فریبرز رئیس دانا تلاش کنند.

هیئت اجرائی سازمان کارگران انقلابی ایران(راه کارگر)

، ۲۸ آذر ۱۳۸۹ دسامبر ۲۰۱۰ نوزدهم

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s