شهوت قدرت وهمدستی با قاتلان پسر

روشنگری.پدر محسن روح الاميني، جان باخته کهريزک در مصاحبه ای با خبرگزاری فارس به ستايش از نظامی که فرزندش را زير شکنجه کشت پرداخت و «درس بزرگ و فراموش نشدنی حوادث دو سال گذشته» را همراهی «مقام معظم رهبرى در جهت پيشرفت و تعالى كشور و حركت به سوى تحقق اهداف عاليه انقلاب » توصيف کرد. او بدون اينکه به قتل و شکنجه پسرش اشاره کند از «شهد انتخابات» و تلخی کامی ناشی از اقدامات «فتنه گران» صحبت کرد. همين فرد بعد از قتل فجيع پسرش گفته بود:مقايسه اظهارات فوق با سخنان عبدالحسين روح الامينی در مصاحبه فارس به خوبی نشان ميدهد که روح الامينی کاملا از فساد درونی نظامی و ماهيت سبعانه آن آگاه است، اما عشق به ماندن در قدرت است که باعث ميشود او حتی بر مرگ فجيع فرزند جوان زير شکنجه مامورين نظام پوزخند بزند. هرچه باشد عبدالحسين روح الامينی خود از ديرباز با نيروهای سرکوبگر رژيم همکاری داشت . مصاحبه او با خبرگزاری فارس را در لينک زير بخوانيد:

«من از روز دستگيری وي، به هر کجا که مراجعه کردم، پاسخی به من ندادند. نيروی انتظامي، سپاه، وزارت اطلاعات و قوه قضاييه هر کدام از خود سلب مسؤليت مي‌کردند. دو هفته را اين گونه سپری کردم. به هر کجا سر مي‌زدم، با ديوار بلندی از نااميدی روبه‌رو مي‌شدم.تا اين‌که دلالی پيدا شد و گفت اگر چهار ميليون تومان به من بپردازيد، ترتيب ملاقات شما را با فرزندتان مي‌دهم. در روز مبعث در حسينيه امام خمينی و در ديدار مسؤولين کشور با رهبري، اين موضوع را با وزير اطلاعات که در ملاقات حضور داشت، مطرح کردم تا در مورد آن فرد دلال تحقيق کنند. شماره‌های خود را نير به وزير اطلاعات دادم تا اگر نياز به اطلاعات بيشتری داشت، بتواند با من تماس بگيرد.از وزير اطلاعات خبری نشد تا آن‌که دو روز بعد يعنی چهارشنبه بعد از ظهر، فردی به دفتر کار من زنگ زد و به من گفت شما که از مسؤولين هستيد و دارای پاسپورت سبز نيز مي‌باشيد، چرا سراغ پسرتان را نمي‌گيريد. گفتم من دو هفته‌است که به دنبال اويم و هيچ کس از وی خبری نمي‌دهد. او به من گفت به شما تسليت عرض مي‌کنم. من فکر کردم که مي‌خواهد بلوف بزند و مرا بترساند. بعد ديدم که نشانی محلی را که بايد به دنبال او بروم، مي‌دهد. راه افتادم و به پزشکی قانونی رفتم.
مشخص شد که فرزندم را وقتی که گرفته‌اند، مورد ضرب و شتم شديد قرار داده و او را مجروح کرده‌اند. جنازه‌اش را که ديدم، متوجه شدم که دهانش را خرد کرده‌اند.
فرزندم انسان صادقی بود. دروغ نمي‌گفت. مطمئنم هر چه از او سؤال کرده‌اند، درست پاسخ داده‌است. آن‌ها احتمالاً نتوانسته‌اند صداقت او را تحمل کنند و وی را به شدت کتک زده و زير شکنجه کشته‌اند.
با عنايت مسؤولين، پرونده پزشکی او را مطالعه کردم. محل فوت او را لاک گرفته بودند. مشخص شد که بعد از مجروح شدن، به او نرسيده‌اند تا خون او عفونی شده و دچار تب شديد بالای ۴۰ درجه گرديده و از شدت تب، دچار بيماری مننژيت شده‌است.
او را ساعت سه و نيم بعد از ظهر چهارشنبه به عنوان فرد مجهول‌الهويه به بيمارستان شهدای تجريش منتقل و صبح روز پنجشنبه جسد او را به سردخانه تحويل مي‌دهند. آن‌ها پس از يک هفته ما را در جريان قتل فرزندم قرار دادند. برای تحويل جسد، از ما تعهد گرفتند که شکايتی از کسی نداريم… مادرش از لحظه اول اطلاع از مرگ فرزند، فقط مي‌گفت «محسن من که رفت، به فکر محسن‌های مردم باشيد.»
عبدالحسين روح‌الامينی در پايان سخنانش افزود: «اکنون بسيج را به جايی رسانده‌اند که جوان سالم حزب اللهی را دستگير مي‌کنند و جنازه او را تحويل خانواده‌اش مي‌دهند. آنهم تعهد مي‌گيرند که کفن و دفن به گونه‌ای باشد که اتفاقی نيفتد. آيا نظام آنقدر ضعيف شده‌است که از يک تشييع جنازه ساده مي‌ترسد؟»
مقايسه اظهارات فوق با سخنان عبدالحسين روح الامينی در مصاحبه فارس به خوبی نشان ميدهد که روح الامينی کاملا از فساد درونی نظامی و ماهيت سبعانه آن آگاه است، اما عشق به ماندن در قدرت است که باعث ميشود او حتی بر مرگ فجيع فرزند جوان زير شکنجه مامورين نظام پوزخند بزند. هرچه باشد عبدالحسين روح الامينی خود از ديرباز با نيروهای سرکوبگر رژيم همکاری داشت . مصاحبه او با خبرگزاری فارس را در لينک زير بخوانيد:

http://www.farsnews.net/newstext.php?nn=9003218258

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s