عضو هیئت علمی دانشگاه بهشتی : 8میلیون سایت شیطان پرستی در اینترنت و بیش از چهار میلیون فرقه و دین نوظهرو در اروپا و آمریکا وجود دارد!

علی اکبر افراسیابی، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی ، صبح پنجشنبه در نشست جنگ نرم و ادیان نوظهوردر نمایشگاه کتاب مازندران اظهار داشت: بیش از هشت میلیون سایت شیطان پرستی در اینترنت وجود دارد.وی با بیان اینکه دنیای غرب و اروپا با سرمایه گذاری بر روی بنیان های فکری جوانان فکر آنان را حصر کرده، افزود: بیش از چهار میلیون فرقه و دین نوظهرو در اروپا و آمریکا بروز کرده است.


عضو هیئت علمی دانشگاه بهشتی : 8میلیون سایت شیطان پرستی در اینترنت و بیش از چهار میلیون فرقه و دین نوظهرو در اروپا و آمریکا وجود دارد!

به گزارش مهر،

عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی هجوم اطلاعات و اندیشه را اصلی ترین دلیل بروز این ادیان عنوان کرد و گفت: اگر اظلاعات کافی در راستای دسته بندی مفاهیم دریافتی نداشته باشیم ما هم روزی گرفتار این فرقه های انحرافی خواهیم شد.

افراسیابی با اشاره به اینکه این گروه با جذب بازیکنان مطرح و خوانندگان و بازیگران هالیودی در صدد جذب دوستداران خود از سراسرجهان هستند، افزود:علاوه بر این خود را فرزندان یهودا می دانند و علائم و نشانه های خاصی بر بدن و در ظاهر خود دارند.

این استاد دانشکاه عنوان کرد: باید هوشیار بود در غیر این صورت گاهی چشم باز می کنیم و خود را در حصار این فرقه های انحرافی می یابیم.

افراسیابی با دسته بندی دوران زندگی بشر گفت: در دوران زور و نیرو استعمارگران حاکم مطلق جهان بودند.

مدیر مسئول مجله عرفان ابراز داشت: در دوره دوم زندگی بشر یعنی دوره پول و زر سالاری این سرمایه دارن بودند که بر جهان حکومت می کردند تا جایی که ۲۰ میلیون افریقایی را برای کار به برده گرفتند و امروز افریقا در صدر کشورهای محروم جهان است.

وی گفت: عصر ما هم دوره اطلاعات است و با یقین می توان گفت در طی هشت سال اخیر کل شش هزار سال عقب ماندگی بشر در حوزه اطلاعات جبران شده است.

وی اطلاعات را عامل رکود و یا پیشرفت جامعه عنوان کرد و گفت: بیشترین هزینه در جامعه های مدرن صرف خرید اطلاعات می شود زیرا که از نگاه آنها ارزشمندترین ابراز در برابر استخدام کشورهای دیگر است.

افراسیابی با بیان اینکه اگر دیر بجنبیم از این قافله عقب خواهیم ماند، تصریح کرد: آنچه مهم است نوع استفاده از این حجم اطلاعات است که اگر درست از آن استفاده نشود سبب انحراف جامعه خواهد شد.

وی جنگ را مرحله آخر رویارویی با این حجم اطلاعات دانست و گفت: در مرحله آغازین از درون انسان را متاثر کرده و سپس علائم این تغییر در رفتار و عمل اجتماع ظهرو و بروز می یابد.

این استاد دانشگاه گفت: در مرحله نهایی دولتها و جوامع وارد عرصه جنگ نرم می شوند که امر محتوم حکم می کند آنکه در دو مرحله قبل جریان را به نفع خود تمام کرده است در این میدان پیروز شود.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s