تحريک به آتش زدن کاخ سفيد توسط سردار نقدی

رييس سازمان بسيج مستضعفين گفت: به جز سوزاندن کاخ سفيد، هيچ‌چيز زخم ما مسلمانان را به‌خاطر قرآن‌سوزى در آمريکا التيام نخواهد بخشيد.


تحريک به آتش زدن کاخ سفيد توسط سردار نقدی

ایسنا

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزارى دانشجويان ايران (ايسنا)، سردار محمدرضا نقدى در جلسه مسئولان اردويى راهيان نور سپاه‌هاى استانى و فرماندهان اردوگاه‌هاى متمرکز کشوري، با تقدير از مطلوب برگزار شدن سفرهاى راهيان نور دانش‌آموزى اظهار كرد: سفرهاى راهيان نور از جمله بزرگترين و تاثيرگذارترين برنامه‌هاى فرهنگى کشور است که بحث اعزام کاروان‌هاى راهيان نور دانش‌آموزى به مناطق جنگى جنوب کشور و برگزارى برنامه غدير که به مناسبت عيد غدير‌خم برگزار شد، برنامه‌هاى مطلوب و خوبى بوده است که سازمان اردويى راهيان نور و گردشگرى بسيج آن را انجام داد.

وى در ادامه، خطاب به مسئولان کشور تاكيد كرد: حماسه 22 بهمن حاصل تلاش‌ها و ازخود گذشتگي‌هاى دلسوزان کشور است. حضور مردم در پاى صندوق‌هاى راى که به زودى برگزار مي‌شود و خيره‌کننده خواهد بود، به خاطر همين تلاش‌هاست.

رييس سازمان بسيج مستضعفين يادآور شد: در زمان رژيم شاهنشاهي، مزدوران رژيم پهلوى چندين قرآن را در مسجد کرمان به آتش کشيدند و با اين‌گونه كارها، مقدمات کار را براى سرنگونى خود فراهم كردند. مرتکب شدن آمريکا به اين عمل زشت و قرآن‌سوزي، به دليل سيلى محکمى است که از اسلام خورده است و به جز سوزاندن کاخ سفيد، هيچ چيز زخم ما مسلمانان را التيام نخواهد بخشيد.

نقدى همچنين، با اشاره به حضور آمريکا در خاک افغانستان گفت: جنايت‌هاى آمريکا در خاک افغانستان از جمله مواردى است که مسلمان به راحتى از آن نمي‌گذرند. کشورى همچون آمريکا به رسم عادت در برابر اشتباهات نظامى خود، معذرت‌خواهى مي‌کند ولى اين قبول نيست. معذرت‌خواهى آنها فقط با اعدام فرماندهانشان قابل قبول است و عذر‌خواهى يعنى اعدام فرماندهان خودشان.

وى با بيان اينكه «اگر ملت ما در برابر هجوم دشمن تا به امروز ايستادگى نمي‌کرد و کوتاه مي‌آمد، آنها حاکميت خود را ادامه مي‌دادند»، افزود: امروز خداوند قدرت مادى و تحليلگرى را از کشورى همچون آمريکا گرفته و آنها را سردرگم کرده است. اين سرنوشت همه ظالمان است که وقتى ظلمى را آشکار مي‌کنند، در حقيقت نقطه پايانى خودشان را نشان مي‌دهند که اين نتيجه همين ايستادگى هاست.

رييس سازمان بسيج مستضعفين در پايان اظهار كرد: هوشيارى جوانان کشورمان به دليل برکت شهداى هشت سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامى است و خوشبختانه امروز پيام شهداى ما به گوش دنيا رسيده است كه اين گسترش، به‌خاطر همين تلاش‌هاست.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s