تاخير در پرداخت حقوق و مزايای ماهيانه نظاميان و برخی بخش های دولتی

Downloadيک عضو کميسيون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اعلام کرد حقوق ماهيانه کارکنان نيرو‌های مسلح پرداخت نشده است. همزمان گزارش ها حاکی از تعويق حقوق ماهيانه بسياری از بخش ها و نهادهای دولتی است.


تاخير در پرداخت حقوق و مزايای ماهيانه نظاميان و برخی بخش های دولتی

احمد اميرآبادی فراهانی به سايت «خانه ملت» گفته که «متأسفانه دولت هنوز حقوق ماه گذشته کارکنان سازمان‌ها و نهادهای دفاعی را پرداخت نکرده است.»

وی افزوده کميته دفاعی کميسيون برنامه، ‌بودجه و محاسبات مجلس به منظور بررسی اين موضوع٬ امروز با حضور مسئولان دستگاه‌های ذي‌ربط در نيروهای مسلح جلسه‌ای برگزار کرده بود.

اين عضو مجلس گفته است که «حقوق‌های همه کارکنان نهادهای دولتی پرداخت شده و تنها نيروهای مسلح هستند که هنوز حقوق خود را دريافت نکرده‌اند.»

فراهانی از دولت خواسته «پرداخت حقوق نيروهای مسلح را در اولويت قرار دهد» چراکه به گفته وی «در تمام دنيا توجه ويژه‌ای به کارکنان سازمان‌های دفاعی و نظامی مي‌شود.»

در روز‌های اخير نيز برخی سايت‌های محافظه‌کار اخبار کوتاهی در خصوص تاخير در پرداخت حقوق ماهيانه کارمندان نيرو‌های مسلح منتشر کرده بودند.

تير ماه امسال نيز احمد اماني٬ معاون مالی نمايندگی ولی فقيه در سپاه از «تاخير» در پرداخت حقوق و مزايای اعضای اين نيرو خبر داده بود.

سايت کلمه نيز گزارش داده است که رقم ماهانه پرداختی به بسياری از حقوق بگيران دولت در بخش های مختلف، از صدا و سيما گرفته تا وزارت بهداشت و بسياری از کارکنان لشکری و کشوری هنوز به حساب آنها واريز نشده است.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s