تدارک سرکوب چهارشنبه سوری:ممانعت از هرگونه تجمع در پارک ها و اماکن عمومی فراتر از کوچه

Downloadدر خصوص حوادث چهارشنبه آخرسال اگر روند حوادث طی يک دهه اخير را نظاره کنيم مشخص مي‌شود که اين حوادث همواره کاهش داشته به طوری که در گذشته از اوايل اسفند ماه عده‌ای با استفاده از موادمنفجره به استقبال چهارشنبه آخرسال مي‌رفتند اما در سال‌های اخير اين حوادث تنها به يکی دو ساعت در شب چهارشنبه سوری محدود شده است.


تدارک سرکوب چهارشنبه سوری:ممانعت از هرگونه تجمع در پارک ها و اماکن عمومی فراتر از کوچه

افتاب :

وی با بيان اينکه مراسم چهارشنبه آخرسال در کنار خانواده برگزار مي‌شود، تصريح‌کرد: متاسفانه افرادی هستند که از اين روزها سوءاستفاده مي‌کنند که ما روی اين موارد و افراد کنترل داريم به طوری که کشفيات ما تاکنون به سه برابر سال گذشته افزايش داشته است.

احمدي‌مقدم با بيان اينکه با همراهی مردم امسال شرايط بهتری خواهيم داشت، گفت: بر اساس هماهنگي‌های با دستگاه قضايي، پليس با هر فردی که در اين روز اقدام به آزار و اذيت ديگران و اوباشگری کند، برخورد خواهد کرد.

فرمانده ناجا همچنين در خصوص فروش و توزيع محصولات استاندارد وزارت دفاع برای ايام چهارشنبه آخرسال نيز گفت: از اين موضوع اطلاعی ندارم اما در گذشته که موضوع آن را به شورای امنيت آوردند، محصولات توليد شده توان رقابت با محصولات چينی را نداشتند که اميدوارم امروز با مسائل به وجود آمده اين مشکل برطرف شده باشد.

به گزارش ايسنا،وی با طرح اين پرسش که در کجا گفته شده که مردم بايد در چهارشنبه آخرسال از مواد آتش‌زا استفاده کنند، گفت:‌ تجمع در پارک‌ها و اماکن عمومی تجربه خوبی برای ناجا نبود چرا که اين امر منجر به ايجاد درگيری و مزاحمت برای افراد تا ساعت سه نيمه شب مي‌شد و ماموران مجبور بودند برای برخورد با چنين موضوعاتی وارد عمل شوند.

به گفته احمدي‌مقدم پليس با هرگونه تجمعی تحت عنوان تجمع هماهنگ شده و … مخالف است و بر اين باور است که تجربه کوچه و محله محور تجربه موفق‌تری است که بايد امسال نيز اجرايی شود.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s