افزایش فعالیت نهادهای سرکوبگر امنیتی – نظامی در سال 92

Downloadسایت خبری راه کارگر : بنا بر اظهارات سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ، افزایش بودجه ی وزارت اطلاعات، وزارت خارجه و نیروهای مسلح ، در مجلس درحال بررسی است.


افزایش فعالیت نهادهای سرکوبگر امنیتی – نظامی در سال 92

سیدحسین نقوی حسینی در گفتگو با خبرنگار ایلنا، در رابطه با بررسی بودجه در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس گفت: تقریبا بندهایی از بودجه سال ۹۲ که مربوط به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بودجه در کمیسیون بود با حضور مسوولان دستگاه‌ها اعم از وزارت اطلاعات ‎وزارت خارجه و بودجه نیروهای مسلح بررسی شد. وی می افزاید:»مسوولان دستگاه‌های ذی ربط وابسته به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به لحاظ ارتقای فعالیت‌های خود در سال ۹۲ درخواست کرده‌اند تا بودجه مدنظر گرفته شده از سوی دولت برای این وزارتخانه‌ها افزایش یابد».
افزایش بودجه نهادهای نظامی – امنیتی در حالی انجام میگردد که بنا به اظهارات كمال‌الدین پیرموذن ، عضو كمیسیون صنایع و معادن ، در بودجه سال 92 نسبت به سال گذشته ، دوازده درصد سهم صنعت و اعتبارات صنعت ، کمتر شده است.
پیرموذن در رابطه با اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها و عدم پرداخت یارانه بخش صنعت توسط دولت نیز تصریح میکند: در زمینه ی توجه دولت به بخش صنعت در بودجه سال 92 از سهم 30 درصدی هدفمندی یارانه‌ها؛ دولت در بودجه جدید تنها 15 درصد از بودجه را به بخش صنعت اختصاص داده است.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s