رواج مواد مخدر در دانشگاه های آزاد و پيام نور مهاباد

Download (1)پخش مخدر‌ها در دانشگاهای آزاد و پيام نور مهاباد و رواج اين ماده مخدر « شيشه » در ميان دانشجويان افزايش يافته است.
بلای خانمان‌سوز اعتياد کم‌کم از دايره سوزاندنش خانها بيشتر مي‌شود،روند و تنوع مصرف مواد مخدر در ايران گسترش بيشتری پيدا کرده و حال ديگر معضلات مواد مخدر را بايد در گروه‌هايی چون دانشجويان رواج يافته است.


رواج مواد مخدر در دانشگاه های آزاد و پيام نور مهاباد

در اين سالهای اخير در کردستان استفاده مواد دخانی و شيشه در برخی خوابگاه‌های دانشجويی بيشتر شده است و مصرف ماده مخدر شيشه در ميان دانشجويان به‌ويژه دانشجويان رشته‌های پزشکی رواج زيادی پيدا کرده است.
بنا به گزارش کمپين دفاع از زندانيان سياسی و مدنی ، افزايش پخش مواد مخدر از جمله شيشه در ميان دانشجويان داشنگاهای آزاد و پيام نور مهاباد بيشترشده است و بطوری که چند تن از اعضای اداره اطلاعات اين شهر به شيوه‌ای آزادانه اقدام به پخش مواد مخدر نظير شيشه و ترياک در بين دانشجويان اين دانشگاها مي‌نمايند.
در ادامه اين گزارش اشاره شده به نام و مشخصات زنی بنام ( ج . بشيری ) که خود از عوامل مخفی اداره اطلاعات و دارای کارت رسمی بسيج فعال که روزانه با مراجعه به اين داشنگاها به پخش مواد مخدر شيشه در بين دانشجويان دختر می پردازد. و تاکنون از سوی نيروهای رژيم در اين شهر هيچ نوع مانعی برای وی صورت نگرفته است.
از طرفی ديگر به گفته يکی از دانشجويان ، وضعيت گرايش دختران دانشجو به انواع مواد دخانی و البته گروه‌هايی از مخدر‌ها در اين دو دانشگاه نگران‌کننده است.
اين در حالی است که در زندان‌ها و ارگانهای آموزشی در ايران مواد مخدر توسط افراد وابسته به رژيم پخش و به آسانی در دسترس قرار ميگرد.
گفتنی است که ايران نسبت به جمعيت‌ کنوني، در حال حاضر اولين مصرف کننده مواد مخدر در جهان است.

کمپين دفاع از زندانيان سياسی و مدنی

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s