آیا خداوند قادر متعال یک تروریست است؟ / زهره سحرخیز

Downloadگمان نکنید این سوال برای تشویق کفر و بی دینی عنوان شده است. تور بیل گرن که یک نویسنده سوئدی است، وقتی پای صحبت تعدادی از روحانیون و مردان مومن خدا نشست، متوجه شد اعمال و رفتار خدای این آقایان کاملا به اعمال و رفتار یک تروریست شباهت دارد.


آیا خداوند قادر متعال یک تروریست است؟ / زهره سحرخیز

http://www.roshangari.net
گمان نکنید این سوال برای تشویق کفر و بی دینی عنوان شده است. تور بیل گرن که یک نویسنده سوئدی است، وقتی پای صحبت تعدادی از روحانیون و مردان مومن خدا نشست، متوجه شد اعمال و رفتار خدای این آقایان کاملا به اعمال و رفتار یک تروریست شباهت دارد.
اگر باور ندارید به سایت http://www.godhatesfags.com بروید و خودتان تحقیق کنید. در این سایت می خوانید:”خدایا به خاطر ۱۱ سپتامبر ترا شکر گزاریم.” و ” ایدز درمان هم جنس گرایی است. “

گروهی که این سایت را اداره می کنند، کارزاری علیه هم جنس گرایی به راه انداخته اند . پشت این گروه کشیش کلیسای باپتیست کانزاس قرار دارد. او می گوید با رواج هم جنس گرایی و سایر گناهان، خداوند به فکر آن افتاده بنده گان خود را به راه راست هدایت کند. از این روست که با حوادثی مثل ۱۱ سپتامبر ، توفان مونسون، زلزله، سیل و امثال آن انسان را کیفر می دهد تا او را متوجه خطاهای خود کند و ایدز رانیز برای جلوگیری از هم جنس گرایی به زمین فرستاده است.

ضمنا این گروه خواهان آن شده اند که کالاهای سوئدی تحریم شود، چرا؟ چون در سوئد در سال ۱۹۹۴ قوانین ازدواج به نفع هم جنس گرایان تغییر داده شد. در آن جا هم یک کشیش اعلام کرد که فجایعی که در سال های اخیر در سوئد اتفاق افتاده از قبیل غرق شدن یک کشتی با سرنشینانش، کیفر خدا به خاطر تصویب این قانون است. او هشدار داد: چه کسى گفته است که ما به خاطر گناهانمان با خطر یک زلزله که در یک لحظه هزاران نفر را به قتل برساند روبرو نخواهیم شد… کسانى که راه خدا را کنار گذاشته اند ممکن است و باید هر لحظه در انتظار عذاب الهى باشند.

[آقای خزعلی خودمان هم گفته بودعلت زلزله بم خشم الهى از گسترش بى حجابى و بى عفتى و اباحه گرى و فساد جنسى و روگردانى از دستورات معنوى روحانیون است.]

وقتی آقای بیل گرن استدلال های این گروه ها را شنید، نشست و خوب فکرهایش را کردو دید اگر فرض این ها درست باشد و خداوند، هم جنس گرایی را گناه بداند، وبعد برای گناه بخش کوچکی از مردم تمام گروه های دیگر جامعه را هم به غضب الهی خود گرفتار کند، پس باید راست و حسینی قبول کرد خداوند متعال اخلاق تروریستی دارد. همان اخلاق که در مادرید در بهار گذشته صدها مسافر قطار را به خاطر موضع چند دولت مرد اسپانیا در مورد جنگ عراق مجازات کرد. همان اخلاقی که به خاطر موضع دولت پوتین، ۴۰۰ نفر و در میان آن ها تعداد زیادی بچه معصوم را گروگان گرفت و به کشتن داد، همان اخلاقی که ۱۲ کارگر نپالی را به خاطر گناه دیگران گردن زد. و اصلا چرا راه دور برویم: خود ۱۱ سپتامبر . در این مورد نه تنها اخلاق خدای این مومنان و اخلاق تروریست ها یکی است، بلکه این اخلاق در یک اقدام مشترک به ثمر می رسد و جان هزاران بی گناه را می گیرد!

انسان ها خدای شان را شبیه خودشان و به کمک اصول اخلاقی خودشان می سازند. خدای بنیاد گرایان هم درست مثل خودشان است:دگر اندیشی را با مرگ و وحشت کیفر می دهد، با ایجاد رعب و اقدام به جنایت آشکار و نقض حقوق بشر اقتدار خود را بر بشر حفظ می کند، بی گناهان را کیفر می دهد تا از شدت ترس گناهکاران را برانند و خوداز ,گناه, پرهیز کنند، دسته جمعی مجازات می کندو تر وخشک را با هم می سوزاند، وبرای کنوانسیون ژنو و حقوق بشر تره هم خرد نمی کند.

با خلق چنین خدایی بر بالای سر، بنیاد گرایان چاره ای به جز تروریست شدن ندارند- یاتروریست دولتی یا تروریست ,توده ای,- یا بایدتروریست اسلامی بشوندو اتوبوس کودکان مدرسه ای در تل آویو را منفجر کنند، یا باید شارون بشوند و شهر به شهر مردم را دسته جمعی با بمب و راکت کیفر بدهند. در عراق و افغانستان یا باید به گناه اعمال غیر انسانی صدام یا طالبان تمام مردم عراق و افغانستان را زیر بمب و راکت بگیرند یا باید خبرنگاران را گروگان بگیرند و سر ببرند.

حالا این سوال به جا می ماند که آیا خدا این ها را تروریست کرده است یا این ها خدا را تروریست کرده اند؟ یک نکته راهنما برای پاسخ به این سوال:
قبل از این که خدای آقای خزعلی ۳۵۰۰۰ نفر مردم بی گناه بم را به خاطر روگردانی مردم ایران از روحانیون در زلزله ای مهیب له کند، خود آقایان به محض رویگردانی هر گروه تازه از مردم ایران ، همه را زیر ضربات مرگبارخود گرفتند و به علاوه حتی قبل از آقای بوش به دکترین جنگ ,پیش گیرانه, دست یافته بودند و هرگاه دیده اند اوضاع خراب است و احتمال دارد مردم ایران میزان ,کفر, – یعنی رویگردانی از روحانیون- را شدت ببخشند، فورا به جان زنان بی گناه ایران افتاده اند و برای جلوگیری از چنین خطری به روسری و جوراب زنان گیر داده و سرکوب زنان را شدت بخشیده اند .

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s