تجمع اعتراضی مدیران عامل و مهندسین ناظر تعاونی های کشاورزی مقابل مجلس

Downloadسایت خبری راه کارگر : برپائی تجمعات اعتراضی برای احقاق حقوق تضییع شده، رو به گسترش است. به گفته کارشناسان اجتماعی، دلیل اصلی مردم تحت ستم و سرکوب رژیم اسلامی، برای دادن رای اعتراضی در انتخابات ریاست جمهوری از زیر سایه روشنها خود را نشان می دهد.


تجمع اعتراضی مدیران عامل و مهندسین ناظر تعاونی های کشاورزی مقابل مجلس

به گزارش خانه ملت در تجمع امروز مقابل مجلس رژیم مدیران عامل و مهندسین ناظر تعاونی‌های تولیدی کشاورزی خواستار رسیدگی مجلس به عدم اجرای قانون مجلس از سوی دولت شدند. در فاصله یک ماهی که از انتخابات گذشته، موج برپائی تجمعات اعتراضی و مطالباتی رو به گسترش است. موجی که در فضای کنونی بوجود آمده نه حاکی از توهم مردم به روحانی و حامی اصلی اش رفسنجانی، بلکه ناشی از دامن زدن مردم به آتش تنور اختلافات جناح های رژیم می باشد. روحانی و حامیانش که در دوران انتخابات برای جلب حمایت اقشار مختلف، علیرغم میلشان مجبور به طرح شعارهایی مبنی بر حفظ حقوق مردم شده بودند، اکنون با این پرسش روبرو هستند؛ با این موج چه کنند؟ فعالین سیاسی و کارگری معتقدند مهم گسترش موج درخواستهای مطالباتی از سوی طبقات پائینی است که حداقل نتیجه اش نزدیک کردن فعالین گروه های مختلف به همدیگر است. حمایت فعالین و تشکل های کارگری از سینما گران از این جنس است که بایستی آنرا به فال نیک گرفت.

تجمع مدیران عامل و مهندسین ناظر تعاونی‌های تولیدی کشاورزی در مقابل مجلس
خانه ملت / در تجمع امروز مقابل مجلس شورای اسلامی مدیران عامل و مهندسین ناظر تعاونی‌های تولیدی کشاورزی خواستار رسیدگی مجلس به عدم اجرای قانون مجلس از سوی دولت شدند. به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در تجمع امروز، اول مرداد، مقابل مجلس شورای اسلامی مدیران عامل و مهندسین ناظر تعاونی‌های تولیدی کشاورزی خواستار رسیدگی مجلس به عدم اجرای قانون مجلس از سوی دولت شدند. یکی از تجمع کنندگان گفت: مجلس طی مصوبه‌ای قانونی را برای استخدام کارشناسان و مدیران عامل و مهندسین ناظر تعاونی‌های تولیدی تصویب کرد که با عدم اجرای کامل از سوی دولت مواجه شد. وی تصریح کرد: وزارت جهاد کشاورزی تاکنون فقط اقدام به استخدام مهندسین ناظر کرده و مدیرعامل تعاونی‌های تولیدی‌ را استخدام نمی‌کند. این معترض ادامه داد:‌ اعتراض ما به مصوبه اخیر دولت است که طی آن حق ما را ضایع کرد چرا که شاغلان در تعاونی‌های تولیدی در همه بخش های کاشت، داشت و برداشت دخیل هستند و عدم استخدام آنها ظلم در حق آنهاست. وی افزود: در کل کشور قریب به هزار و سیصد تعاونی تولیدی وجود دارد که در حال حاضر نمایندگان چهار استان در مقابل مجلس حاضر شده اند

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s