بادامچیان:»من معتقدم مردم مشکل معیشتی ندارند»

Download (4)سایت خبری راه کارگر : بادامچیان، قائم مقام حزب موتلفه اسلامی، از جمله کسانی است که در حلقه ی تجار بزرگی همچون عسگر اولادی و سایر سران اطاق بازرگانی قرار دارد. وی در مصاحبه ی اخیر خود، اساسا وجود مشکلات معیشتی را از بیخ و بن منکر شده، درباره وضعیت اقتصادی و معیشتی گفت: من پیش از این هم اعلام کرده‌ بودم عده ای مردم را غرق در محدودیت های مالی معرفی می کنند حال آن که جامعه شرایط اقتصادی مناسبی دارد و من معتقدم مردم مشکل معیشتی ندارند. پس بهتر است آنهایی که سعی در تشویش اذهان عمومی دارند، اقدامات خود را متوقف کنند و بدانند که ضد تبلیغاتشان بی‌اثر خواهد ماند.


بادامچیان:»من معتقدم مردم مشکل معیشتی ندارند»

اسدلله بادامچیان که شدیدا از گرایشات اقتصادی نئولیبرالی دولت حسن روحانی خمایت میکند، همچنین ادامه داد: کشور ما در وضعیت حساسی به سر می برد و به همین دلیل همه نهاد‌ها باید با طوری اوضاع را مدیریت کنند که بتوانند با استفاده از پتانسیل‌های موجود به بهبود شرایط کمک کنند.
لازم به توضیح است که منظور وی از «استفاده از پتانسیل های موجود برای بهبود شرایط» همانطور که عسگر اولادی هم بارها اشاره کرده، دادن سهم بیشتر به بخش خصوصی در چپاول مردم و غارت منابع کشور است.
بادامچیان در ادامه درباره اینکه برخی شرایط را در روزهای آغاز به کار دولت، بحرانی و بد عنوان می‌کنند، اظهار داشت: کشور ما به قدری ثروت و دارایی دارد که هیچ گاه با بحران مالی مواجه نخواهد شد. پشتوانه ارزی، دخایر نفتی و البته منابع تولیدی ایران به حدی است که هیچ گاه به دیگران احتیاج پیدا نکنیم.
او در این باره ادامه داد: با نگاهی به تاریخ سی و چند ساله جمهوری اسلامی به راحتی می‌توان مشاهده کرد که حتی در دشوار‌ترین برهه‌ها هم بدون اینکه باجی بدهیم، توانسته‌ایم نیازهای خود را برطرف کنیم. این مساله نشان می‌دهد حرف و حدیث هایی که در خصوص بحران شنیده می‌شود، هدفی غیر از سیاه نمایی را دنبال نمی‌کند.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s