جایِ خالیِ سازمان ها و نمایندگان واقعیِ کارگران در اجلاس جهانی کارگران

Download (1)سایت خبری راه کارگر : اجلاس عالی رهبران اتحادیه های کارگری جهان در پکن، پایتخت چین برگزار می شود. خبرگزاری دولتی ایلنا به نقل از مسئول امور بین الملل تشکیلات زرد خانه کارگر خبر داد اجلاس عالی کارگران جهان با حضور بیش از صدنفر از رهبران تشکل‌های اتحادیه‌های کارگری بین المللی آسیا، آفریقا و امریکای لاتین در شهر پکن برگزار می‌شود.


جایِ خالیِ سازمان ها و نمایندگان واقعیِ کارگران در اجلاس جهانی کارگران

جهانی سازی اقتصادی، توسعه همکاری‌های مشترک، ارتقاء ایمنی، بهبود شرایط اقتصادی کارگران و تغییر مناسبات ناعادلانه بازار کار از مواردیست که در این اجلاس مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. بیش از سه دهه فشار و سرکوب بر فعالین صنفی و کارگری، امکان ایجاد تشکل های مستقل و مدافعان واقعی حقوق کارگران را با مشکلات عدیده ای روبرو ساخته است. امری که باعث شده تشکلهای زرد کارگری دست ساز رژیم خود را به عنوان نمایندگان کارگران به سازمانهای جهانی معرفی کنند. به گزارش ایلنا قرار است علیرضا محبوب، دبیرکل خانه کارگر، در این اجلاس شرکت کند.

مسئول امور بین‌الملل خانه کارگر خبر داد؛ برگزاری اجلاس عالی رهبران اتحادیه‌های کارگری جهان در پكن
ایلنا / مسئول امور بین الملل خانه کارگر از برگزاری اجلاس عالی رهبران اتحادیه‌های کارگری جهان در پایتخت كشور چین خبر داد. محمد حمزه‌ای در این باره به ایلنا گفت هفته آینده، اجلاس عالی کارگران با حضور بیش از صدنفر از رهبران تشکل‌های اتحادیه‌های کارگری بین المللی آسیا، آفریقا و امریکای لاتین در شهر پکن برگزار می‌شود. وی ادامه داد: آی سی اف تی یو، اتحادیه کارگران چین میزبان این اجلاس است که از «علیرضا محجوب» دبیرکل خانه کارگر و عضو هیات رئیسه «دبلیو اف تی یو» برای شرکت در این اجلاس دعوت شده است. به گفتهٔ حمزه‌ای، آقای محجوب در اجلاس عالی رهبران اتحادیه‌های کارگری جهان در شهر پکن شرکت می‌کند. مسئول امور بین الملل خانه کارگر در پایان اظهار داشت: موضوع این اجلاس، جهانی سازی اقتصادی، توسعه همکاری‌های مشترک، ارتقاء ایمنی، بهبود شرایط اقتصادی کارگران و تغییر مناسبات ناعادلانه بازار کار است.

نظر شما در مورد این نوشته چه بود؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s