حساب بانکی احمدی نژاد بلوکه شد

Download (1)سایت خبری راه کارگر : دیوان محاسبات اعلام کرد در پی رسانه ای شدن خبر برداشت شانزده میلیارد تومان از حساب ریاست جمهوری و واریز آن به حساب شخصی احمدی نژاد و بقائی، دیوان این حساب بانکی را بلوکه کرده و آنان حق برداشت ندارند. لازم به ذکر است که روزنامه های روز گذشته در تهران با اعلام این خبر اعلام کرد که برداشت پول از حساب ریاست جمهوری از سوی احمدی نژاد از سوی مسئولین جرم محسوب شده و عملی مجرمانه است.


حساب بانکی احمدی نژاد بلوکه شد

در همین رابطه خبرگزاری مهر هم نوشت پس از خبری شدن کمک شانزده میلیارد تومانی دولت احمدی نژاد به دانشگاه ایرانیان شب گذشته در اطلاعیه ای به نقل از روابط عمومی دانشگاه ایرانیان اعلام شد که این پول به حساب نهاد ریاست جمهوری بازگشته است. دیوان محاسیات در این باره می گوید این پول از ابتدا هم در توقیف دیوان محاسبات بود و کسی نمی تواند آن را حتی به خزانه هم بریزد. پس از اتمام دوره ریاست جمهوری احمدی نژاد، اخبار فساد مالی وی و دارودسته اش، عزل ونصب های مسئولین براساس گرایشات جناحی و تصویب قوانین با نیات سیاسی رسانه ای می شود.
دیوان محاسبات تخلف 16میلیارد تومانی احمدی نژاد در حساب دانشگاه ایرانیان را بلوکه کرد

مهر / یک منبع آگاه در دیوان محاسبات از توقیف شانزده میلیارد تومانی که به حساب شخصی احمدی نژاد و بقایی برای دانشگاه ایرانیان ریخته شده، توسط دیوان محاسبات خبر داد و اعلام کرد که با این توقیف این افراد امکان دسترسی به این حساب را نداشته اندتا بتوانند آن را بازگردانند. یک منبع آگاه در دیوان محاسبات در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر، در پاسخ به این سوال که آیا طبق گفته مسئولان دولت قبلی پول شانزده میلیارد تومانی واریزی به دانشگاه ایرانیان که برای کمک از سوی دولت داده شده بود به حساب ریاست جمهوری بازگشته است، گفت: این پول از ابتدا هم در توقیف دیوان محاسبات بود و کسی نمی تواند آن را حتی به خزانه هم بریزد. وی گفت: مراجع نظارتی از جمله دیوان محاسبات و دادسرای عمومی تهران به این موضوع ورود کردند و این پول را توقیف کردند. وی تاکید کرد: این پول در حسابی که برای دانشگاه ایرانیان باز شده و حساب شخصی آقایان احمدی نژاد و بقایی بوده است. به گزارش مهر، پس از خبری شدن کمک شانزده میلیارد تومانی دولت احمدی نژاد به دانشگاه ایرانیان شب گذشته در اطلاعیه ای به نقل از روابط عمومی دانشگاه ایرانیان اعلام شد که این پول به حساب نهاد ریاست جمهوری بازگشته است.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s