اعتراض کارمندان فدراسیون کشتی به‌خیابان کشیده‌شد

Download (4)سایت خبری راه کارگر : کارمندان فدراسیون کشتی امروز با حضور در خیابان مقابل در ورودی ساختمان این فدراسیون برای دومین روز متوالی تجعمی اعتراض‌آمیز برپا کردند. کارمندان فدراسیون کشتی روز گذشته در اعتراض به عدم پرداخت حقوق و حق بیمه‌هایشان اقدام به بر پایی تجمعی اعتراض‌آمیز مقابل دفتر خطیب سرپرست فدراسیون کشتی کردند، که با وعده‌های سرپرست فدراسیون و قول پرداخت مطالبات کارمندان اقدام به ترک محل کردند.


اعتراض کارمندان فدراسیون کشتی به‌خیابان کشیده‌شد

در حالی که قرار بود مطالبات کارمندان فدراسیون کشتی امروز پرداخت شود، اما بازهم خبری نشد تا این بار معترضان راهی خیابان مقابل فدراسیون شوند و تجمع اعتراض‌آمیز خود را این بار مقابل فدراسیون بر پا کنند. خبرگزاری امنیتی فارس ضمن گزارش این خبر نوشت این بار هم کارمندان با تهدید چند نفر از مسئولان بلند پایه فدراسیون به اخراج به اعتراض خود پایان دادند. این خبرگزاری هم چنین خبر داد که خطیب، سرپرست فدراسیون کشتی هرنوع تجمع اعتراضی را تکذیب کرده است.
اعتراض کارمندان فدراسیون کشتی به‌خیابان کشیده‌شد
خبرگزاری فارس / کارمندان فدراسیون کشتی امروز هم با حضور در خیابان مقابل در ورودی ساختمان این فدراسیون برای دومین روز متوالی تجعمی اعتراض‌آمیز برپا کردند. به گزارش فارس، کارمندان فدراسیون کشتی روز گذشته در اعتراض به عدم پرداخت حقوق و حق بیمه‌هایشان اقدام به بر پایی تجمعی اعتراض‌آمیز مقابل دفتر خطیب سرپرست فدراسیون کشتی کردند، که با وعده‌های سرپرست فدراسیون و قول پرداخت مطالبات کارمندان اقدام به ترک محل کردند. در حالی که قرار بود مطالبات کارمندان فدراسیون کشتی امروز پرداخت شود، اما بازهم خبری نشد تا این بار معترضان راهی خیابان مقابل فدراسیون شوند و تجمع اعتراض‌آمیز خود را این بار مقابل فدراسیون بر پا کنند. البته این بار کارمندان با تهدید چند نفر از مسئولان بلند پایه فدراسیون به اخراج به اعتراض خود پایان دادند. نکته جالب توجه در این مورد این است که با انتشار خبر تجمع کارمندان فدراسیون کشتی در روز گذشته که حتی سرپرست فدراسیون کشتی حاضر به دیدار با آنها و شنیدن حرفهایشان نشد، خطیب امروز در گفت‌وگویی اعلام کرده بود که تجمعی در کار نبوده است و کارمندان فقط می‌خواستند با مسئولشان دیدار کنند؛ در حالی‌که وی زحمت به حضور پذیرفتن آنها را به خود نداد.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s