رژیم اسلامی شش ماه دیگر به حبس شاهرخ زمانی، فعال کارگری زندانی اضافه کرد

Download (2)سایت خبری راه کارگر: ما حق داریم شما را به جرم فعالیت به نفع کارگران و محرومان به زندان بیاندازیم، ولی شما حق ندارید از این کار انتقاد کنید. در حالیکه در سایه حکومت باندهای مافیائی و بیت رهبری زندانهای کشور آباد و آبادی های ما ویران گشته است، از زندان رجائی شهر خبر می رسد که دادگاه فعال کارگری زندانی،


رژیم اسلامی شش ماه دیگر به حبس شاهرخ زمانی، فعال کارگری زندانی اضافه کرد

شاهرخ زمانی، به اتهام توهین به رهبری وی را به تحمل شش ماه حبس تغزیری دیگر محکوم کرد. کمیته حمایت از شاهرخ زمانی با اعلام این مطلب نوشت در هفدهم شهریور شاهرخ زمانی فعال کارگری، عضو هیئت بازگشایی سندیکای کارگران نقاش و تزئینات ساختمان و عضو شورای نمایندگان کمیتهٔ پیگیری ایجاد تشکل‌های کارگری برای محاکمه مجدد به اتهام توهین به رهبری به شعبه دو دادگاه انقلاب تبریز برده شد. که دادگاه حکم شش ماه حبس تعزیری به احکام زندان وی اضافه کرد. شاهرخ زمانی به اتهام دفاع از حقوق کارگران و تشکیل یک گروه سوسیالیستی به یازده سال حبس محکوم شده است. وی هم اکنون به زندان رجائی شهر تبعید شده است.
شاهرخ زمانی به شش ماه حبس دیگر محکوم شد
در پی محاکمهٔ مجدد شاهرخ زمانی وی به تحمل ۶ ماه حبس تعزیری دیگر محکوم شد. به گزارش تارنمای کمیته حمایت از شاهرخ زمانی، روز شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ شاهرخ زمانی فعال کارگری، عضو هیئت بازگشایی سندیکای کارگران نقاش و تزئینات ساختمان و عضو شورای نمایندگان کمیتهٔ پیگیری ایجاد تشکل‌های کارگری که به اتهام تشکیل گروه سوسیالیستی و تبلیغ علیه نظام در حال گذراندن ۱۱ سال حبس در تبعیدگاه رجایی شهر است برای محاکمه مجدد به اتهام توهین به رهبری به شعبه ۲ دادگاه انقلاب تبریز برده شد. این دادگاه که بر مبنای گزارش ۲ تن از زندانیان عادی تشکیل شده بود، در ‌‌نهایت با استناد به سخنان آن‌ها نیز رای خود را صادر کرده است. این منبع می‌افزاید، این دو تن که بنا به گفتهٔ زندانیان در تبریز از بدنام‌ترین زندانیان هستند، مدعی شده‌اند که شاهرخ زمانی در صحبت‌هایش به علی خامنه‌ای توهین کرده است. در ‌‌نهایت شعبهٔ دوم دادگاه انقلاب تبریز شاهرخ زمانی را به تحمل ۶ ماه حبس تعزیری محکوم کرده و این رای روز ۴ مهر ماه در زندان رجایی‌شهر کرج به وی ابلاغ شد. این در حالی است که ماموران وزارت اطلاعات طی چند روز گذشته با حضور در زندان رجایی‌شهر کرج اقدام به تهدید شاهرخ زمانی، صالح کهندل، سعید ماسوری، خالد حردانی و فرزاد مددزاده کرده‌اند، که در صورت‌‌ رها نکردن فعالیت‌های سیاسی خود با حکم اعدام روبه‌رو خواهند شد.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s