نظر سنجی عمومی دولت در مورد آنچه در نیویورک روی داد

Download (9)سایت خبری راه کارگر: دولت در نظر دارد در مورد آنچه که رئیس جمهور و هئیت همراهش در نیویورک انجام دادند، دست به نظرسنجی عمومی بزند. محمد نوبخت، سخنگوی دولت در نشست خبری روز گذشته با اعلام اینکه دستور نظرسنجی در مورد سفر رئیس جمهور به آمریکا داده شده است، ادعا کرد دولت معتقد است باید به حقوق شهروندی توجه کافی داشته باشد


نظر سنجی عمومی دولت در مورد آنچه در نیویورک روی داد

و یکی از حقوق شهروندی این است که بتواند بر روش و منش خدمتگزاران خودش اعمال نظر کند. دولت در حالی بحث نظرسنجی را پیش کشیده است که مخالفانش در قدرت مکالمه تلفنی وی با اوباما را زیر سوال برده و معتقدند روحانی با این مکالمه دچار خطای بزرگی شده است. خامنه ای نیز در واکنش به سفر روحانی و هئیت همراهش به نیویورک، ضمن اعلام حمایت از عملکرد آنان در نیویورک بطور ضمنی گفته است که کاش بعضی کارها انجام نمی شد. سیاسیون منظور وی از بعضی کارها را مکالمه تلفنی مستقیم روحانی و اوباما می دانند. افکار عمومی داخل، روند پیشرفت سفر نیویورک را عقب نشینی رژیم از سیاست های ماجراجویانه خود و در جهت رفع تحریم ها ارزیابی می کنند. به گمانه زنی آگاهان سیاسی این نظرسنجی می تواند التیماتوم دیگری باشد از سوی دولت و حامیانش به خامنه ای، مبنی براینکه جام زهر را نمی شود نیمه سرکشید و وی حق ندارد از عملکرد دولت انتقاد کند.

سخنگوی دولت: دستور نظرسنجی درباره سفر نیویورک صادر شد
باید مطلع شویم که مردم از روش ما راضی اند یا نه
مهر / سخنگوی دولت با بیان اینکه به زودی نشست خبری به صورت هفتگی و متناوب با خبرنگاران خواهم داشت، گفت: دستور نظرسنجی در مورد سفر رئیس جمهور به آمریکا داده شده است چرا که دولت معتقد است باید به حقوق شهروندی توجه کافی داشته باشد و یکی از حقوق شهروندی این است که بتواند بر روش و منش خدمتگزاران خودش اعمال نظر کند. به گزارش خبرنگار مهر، محمد باقر نوبخت در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه هفته گذشته رئیس جمهور در جمع خبرنگاران اعلام کردند در مورد سفر دولت به نیویورک یک نظرسنجی انجام خواهند داد که این صحبت مورد واکنش رسانه های مختلف قرار گرفت موضوع این نظرسنجی چیست و اینکه چه زمان انجام و نتیجه آن اعلام خواهد شد، گفت: این دستور نظرسنجی داده شده است و ما باید در هر کاری همواره مطلع باشیم که آیا مردم ما از شیوه و روشی که داریم راضی هستند یا خیر. وی افزود: دولت تدبیر و امید خود را وامدار مردم می داند و معتقد است باید به حقوق شهروندی توجه کافی داشته باشد و یکی از حقوق شهروندی این است که بتواند بر روش و منش خدمتگزاران خودش اعمال نظر کند. وی همچنین در پاسخ به دیگر سئوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه آیا قصد دارید نشست هایی متناوب و مشخص با خبرنگاران به طور جداگانه داشته باشید، گفت: بنا داریم به زودی حداقل هفته ای یک بار در ساختمان کوثر با تمام خبرنگاران از جمله خبرنگاران جراید نشست خبری داشته باشیم. اگر هم موضوع خاصی پیش آمد ممکن است در کنار این نشست های هفتگی، جلسات ویژه ای هم متناسب با موضوعات روز و مسائل پیش آمده داشته باشیم.

نظر شما در مورد این نوشته چه بود؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s