حملات به هاشمی رفسنجانی شدت می گیرد!

said-ghasemiسایت خبری راه کارگر ـ تهاجم مستمر و همه جانبه هاشمی رفسنجانی برای تضعیف جناح رقیب، اکنون بتدریج با مقاومت اطرافیان بیت و جریانات افراطی حزب اللهی روبرو می شود. برهم زدن سخنرانی هاشمی در کرمانشاه با فریادهای «مرگ بر آمریکا» نمونه ای از این اقدامات بود. در سخنان بسیاری از بلندگوهای جریانات حول و حوش بیت رهبری و یا در مقالات «کیهان» شریعتمداری این حملات شکل برجسته ای به خود گرفته است. اکنون سعید قاسمی از افراطیون سپاه، لب به سخن گشوده است. او همان کسی است که در جریانات مبارزات ضد استبدادی مردم در سال 88 بر سرکوب خشن جنبش مردمی با اتکا به نیروهای بسیجی و حزب اللهی تاکید ویژه داشت و در تهییج اقدامات جنایتکارانه آنها نقش اساسی داشت. او اکنون وارد میدان شده است تا از پیشروی ائتلاف جدید به رهبری هاشمی جلوگیری کند. وقتی او از « عمل جراحی سخت » سخن می گوید که بوی خون می دهد، باید منتظر اقدامات حتی خونین آنها نیز بود. انتشار سخنان این سپاهی افراطی و فاشیست، از طرف خبرگزاری فارس هم معنا و مفهوم خاصی دارد. خطر آنجا بیشتر برجسته می شود که این جریانات فاشیستی برای زهر چشم گرفتن از جریانات رقیب درون رژیم، ممکن است حملات و اقدامات خشن خود را علیه جنبش مردمی و فعالان سیاسی یا مدنی بکارگیرند.
سعید قاسمی٬ فرمانده سابق سپاه:
حزب‌الله از حذف منتظری‌ها ترسی ندارد

۲۶ مهر ۱۳۹۲ـ دیگربان
سعید قاسمی از فرماندهان سابق سپاه با حمله به اکبر هاشمی رفسنجانی و نعیمه اشراقی گفته که حزب‌الله از حذف «منتظری‌ها» ترسی ندارد و افکار آن‌ها «غده سرطانی» در جمهوری اسلامی است.آقای قاسمی در گفتگویی که روز جمعه (۲۶ مهر) از وی در خبرگزاری فارس منتشر شده٬ از اظهارات هاشمی و اشراقی درباره روح‌الله خمینی اظهار تاسف کرده است. وی از این افراد به عنوان «سردمداران» جریان حمله به «تفکرات» خمینی در دانشگاه‌ها و اماکن سیاسی نام برده و گفته این جریان «پشه‌‌وار در این مرداب جولان می‌دهند.»این فعال سیاسی حزب‌الله اضافه کرده که «خوشحال‌ خواهیم شد که یک‌بار برای همیشه تفکراتی که با امام هیچ سنخیتی ندارد، مطرح شده و در این دوره معدوم شوند.»

قاسمی گفته است: «آن‌ها فکر می‌کنند می‌توانند کشور را به توطئه ۷۸ یا فتنه ۸۸ ببرند» و حزب‌الله خوشحال خواهد شد تا «یک بار برای همیشه» تفکرات این جریان از بین برود.

وی اظهار کرده «جامعه باید درد رفع این ضایعه را در هر سطح و مقامی که باشند، تحمل کند» هرچند که «این عمل جراحی سخت است و معلوم است که امتحانی سخت‌تر از گذشته خواهیم داشت.»

این فرمانده سابق سپاه «حمله» به «تفکرات» خمینی را یک جریان برنامه‌ریزی شده دانسته و گفته «به حول الهی در این دوره شاهد مرگ این تفکر و افرادی با این تفکر خواهیم بود.»

نیروی‌های حزب‌الله و محافظه‌کاران تندرو از مواضع اخیر اکبر هاشمی رفسنجانی درباره رابطه با آمریکا و جوک نعیمه اشراقی٬ نوه آقای خمینی درباره پدر بزرگش و «خانواده شهدا» به شدت خشمگین هستند.

این افراد در هفته‌ها و روز‌های اخیر با حملات گسترده به هاشمی٬ خانواده روح‌الله خمینی و گروهی از اصلاح‌طلب‌ها تلاش‌ها برای ملتهب کردن فضای سیاسی را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

آن‌ها امیدوارند حملات‌شان در ‌‌نهایت منجر به موضع‌گیری صریح دولت روحانی علیه هاشمی رفسنجانی شده و رئیس دولت یازدهم را از رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام جدا کند.

سعیدقاسمی در گفت‌وگو با فارس:
کینه‌های سال 88 علیه امام سر باز کرده است/ما از حذف «منتظری‌ها» ترسی نداریم

یک سردار دوران دفاع مقدس با تاکید بر اینکه موج هجمه شدید به حضرت امام که دارد اتفاق می‌افتد، یک جریان برنامه‌ریزی شده است، گفت: ما اینها را در راستای فتنه‌گران سال 88 می‌دانیم؛ تمام آن حقد و کینه‌ها دوباره زنده شده و «احقاداً بدریه و خیبریه و حنینیه» اتفاق افتاده است.
خبرگزاری فارس: کینه‌های سال 88 علیه امام سر باز کرده است/ما از حذف «منتظری‌ها» ترسی نداریم

سعید قاسمی از فرماندهان دوران مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، درباره اهانت بی‌سابقه به خانواده شهدا و خاطره سازی درباره امام راحل اظهار داشت: متاسفانه این افراد طی سالیانی که هجمه شدیدی در دانشگاه‌ها و اماکن سیاسی و اجتماعی به تفکر حضرت روح‌الله شد، پرچم‌دار و سردمدار بودند.

سردار قاسمی ادامه داد: به دلیل شرایط سیاه و منجلاب و مردابی که برای تفکرات‌ این جریان پیش آمده، آنها پشه‌ وار در این مرداب جولان می‌دهند و خوشحال‌ خواهیم شد که یکبار برای همیشه تفکراتی که با امام هیچ سنخیتی ندارد، مطرح شده و در این دوره معدوم شوند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس درباره خاطره ‌گویی هاشمی از امام و ادعای موافقت ایشان با حذف شعار مرگ بر آمریکا از سوی رفسنجانی تصریح کرد: این هجمه‌های جدیدی که به تفکرات امام می‌شود یک طرفش هاشمی، یک طرفش این خانم و طرف دیگرش فرد دیگری وجود دارد.

وی با اشاره به مدل فکری سردمداران این جریان، خاطرنشان کرد: آنها فکر می‌کنند می‌توانند کشور را به توطئه 78 یا فتنه 88 ببرند، از یک بابت بسیار خوشحال هستیم که این تفکراتی که مثل یک غده سرطانی در پیکره نظام و انقلاب اسلامی رشد کرده است، یک بار برای همیشه از بین برود؛ جامعه باید درد رفع این ضایعه را در هر سطح و مقامی که باشند، تحمل کند.

سردار قاسمی افزود: به حول و قوه الهی فارغ از اینکه آنها آلزایمر گرفته، یا ازهمان ابتدا سنخیتی با امام روح‌الله نداشته یا طی یک دوره استحاله شده‌ باشند، در این دوره این اتفاق خواهد افتاد.

این سردار دوران دفاع مقدس با تاکید بر اینکه موج هجمه شدید به حضرت امام که دارد اتفاق می‌افتد، یک جریان برنامه‌ریزی شده است، گفت: در مرداب و لجن‌زاری که مدل فکری بعضی از سردمداران این جریان جدید به آن آغشته است، به حول الهی در این دوره شاهد مرگ این تفکر و افرادی با این تفکر خواهیم بود.

وی تصریح کرد: ما اینها را در راستای فتنه‌گران سال 88 می‌دانیم؛ تمام آن حقد و کینه‌ها دو باره زنده شده و «احقاداً بدریه و خیبریه و حنینیه» اتفاق افتاده است.

سردار قاسمی خاطرنشان کرد: اصل تفکر روی کار آمدن این نوع تفکرات و توطئه‌ها برای جوانان ما روشن و شفاف نیست و این موضوعات در همین تقابل‌ها باید روشن شود؛ داستان منتظری و منتظری‌ها برای این اتفاق افتاد که کسی خوف نداشته باشد؛ امام یک بار گفت که ما هیچ بدهی به هیچ کس نداریم و هر کس در هر مقامی بخواهد در برابر انقلاب بایستد حذف خواهد شد.

این سردار دوران دفاع مقدس این جریان اخیر را استمرار همان جریان دانست و افزود: ما خوفی نداریم که آنها بخواهند مقابل انقلاب بایستند چراکه باید یک بار دیگر در صحنه این اتفاق بیفتد هرچند که این عمل جراحی سخت است؛ اما در این دوره نیز معلوم است که امتحانی سخت‌تر از گذشته خواهیم داشت.
*********************************
alamolhda-mashhad آیت‌الله علم‌الهدی:
برخی می‌خواهند جاده صاف‌کن استکبار شوند/ مگر در اصول می‌توان نظرسنجی کرد

خبرگزاری تسنیم: امام جمعه مشهد مقدس گفت: استکبارستیزی جزو اصول اساسی انقلاب است و در مورد آن نمی‌توان نظرسنجی کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی صبح امروز در خطبه‌های نماز عید قربان در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی، اظهار کرد: عید قربان، عید لقاء‌الله است، دلدادگی و معاشقه‌ای که در روز عرفه با خداوند متعال داشتید و برحسب آموزه‌های سیدالشهدا با ذات مقدس الهی راز و نیاز کردید، نتیجه غفران الهی در این روز، لقاء‌ الله در روز عید قربان است.

امام جمعه مشهد مقدس با بیان اینکه عید قربان دارای دو نماد اصلی است عنوان کرد: نماد اول عید قربان، وجود ابراهیم خلیل‌الرحمان است که به لقاء‌الله رسید، ملاقات حضرت ابراهیم(ع) با خداوند متعال بعد از طی کردن مراحل و آزمایشات مختلف فراهم شد و سرانجام حضرت ابراهیم(ع) حاضر شد در راه لقاء‌الله، فرزند خویش را نیز قربانی کند.

آیت‌الله علم‌الهدی گفت: حضرت ابراهیم(ع)، در آن روز عزیزتر از فرزندش نداشت و با ایثار خود نشان داد که در درگاه عشق الهی برای خود هیچ موجودیتی قائل نیست.

وی افزود: نماد دیگر لقاء‌الله، حضرت موسی(ع) است که 40 شب به میقات خداوند رفت و در پایان خداوند متعال به ایشان فرمود که ای موسی، تو آن قدر بالا آمدی و اوج گرفتی که در میان همه مردم، تو را انتخاب کردم.

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: انسانی که وابسته چیزی غیر از خدا باشد به لقاء‌الله نائل نمی‌شود.

اصل استکبارستیزی تغییرناپذیر است

‌آیت‌الله علم‌الهدی با اشاره به اینکه محور رسالت همه انبیا استکبارستیزی بوده است تصریح کرد: اصل استکبارستیزی در انقلاب اسلامی ایران نیز برگرفته از قیام عاشورا است، بنابراین جزو اصول اساسی انقلاب ما است و حال باید این پرسش را مطرح کرد که مگر می‌توان در اصول اساسی انقلاب اقدام به نظرسنجی کرد؟

وی بیان کرد: ما شهدایی زیادی را در راه همین اصول از دست دادیم و امروز عده‌ای که قائل به اسلام تشریفاتی هستند نظرسنجی رابطه با آمریکا را مطرح می‌کنند.

امام جمعه مشهد مقدس عنوان کرد: امام حسین(ع) با 72 تن از یارانش در مقابل جریان استکباری ایستادگی کرد و این مردم نیز امروز تا پای جان از انقلاب خود دفاع می‌کنند و در مقابل جریان استکباری موضع می‌گیرند.

علم‌الهدی گفت: برخی از قلم به دستان مزدور می‌خواهند جاده صاف کن استکبار باشند و راه ورود مجدد آمریکا به این کشور را باز کنند و از طریق روزنامه‌هایی که فضای باز جمهوری اسلامی ایران در اختیار آنها قرار داده است، این مسائل را مطرح می‌کنند، در حالی که امام راحل همواره از اینکه مردم شعار «مرگ بر آمریکا» را نگویند، اعلام خطر کرده‌اند.

وی افزود: امروز دولت تصمیم گرفته از ظرفیت‌های دیپلماتیک برای حل مسائل استفاده کند و امیدواریم در این مسیر موفق باشد اما این به معنای آن نیست که دست از استکبارستیزی برداریم.
**********************************************

دعای روز عرفه حاج منصور ارضی: خدایا مرگ هاشمی رفسنجانی را برسان/عکس

یک مداح در مراسم دعای عرفه، مرگ هاشمی رفسنجانی را آرزو کرد!

به گزارش خبرنو به نقل از انتخاب؛ منصور ارضی در این مراسم که در حسینیه صنف لباس فروش ها برگزار شد، با «پیر کفتار» خواندن رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به خاطره  هاشمی در مورد شعار «مرگ بر آمریکا»، گفت: ان شالله خداوند مرگ او را برساند!
ارضی تصریح کرد: این فرد اظهارات نادرستی درباره حذف شعار مرگ بر آمریکا می کنند و عده ای از اطرافیان پول پرست و بی غیرتش از او حمایت می کنند.
ارضی، 2 سال پیش نیز، یکی از مقامات ارشد دولتی را «یهودی صفت» خوانده و گفته بود: دعا کنید که خدا مرگش را برساند، همین کافی است. وقتی به حضرت امام (ره) گفتند، چه دعایی برای صدام بهتر است؟ امام فرمودند: خدا مرگش را برساند. شما نیز دعا کنید خدا مرگ این رییس فتنه جدید را برساند.

*****************************
وکیل خانواده رفسنجانی : مدعی العموم علیه توهین منصور ارضی اعلام جرم کند
منصور ارضی در یک مراسم مداحی، آرزوی مرگ رفسنجانی را کرد. در این رابطه محمود علیزاده طباطبایی، وکیل خانواده هاشمی به روزنامه آرمان گفت :
آقای هاشمی قطعا شکایتی نخواهند کرد. شاید بهترین جواب هم همین بی توجهی ایشان باشد.
آقای هاشمی از مقاماتی به حساب می آیند که توهین به ایشان جرم عمومی است و مدعی العموم می تواند این مساله را پیگیری قضایی کند. طبیعتا این سخنان جرمی است که در فضای عمومی اتفاق افتاده و با توجه به مناصب آقای هاشمی این عمل جرم عمومی است. این پیگیری به شاکی خصوصی احتیاجی ندارد.
طبق ماده 609 قانون مجازات اسلامی هرکس به یکی از روسای سه قوه، وزرا، نمایندگان مجلس و مجلس خبرگان توهین کند مجازاتی از 3 تا 6 ماه حبس، تا 74 ضربه شلاق یا جریمه نقدی برایش درنظر گرفته شده است.

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s