وفا قادری فعال کارگری وعضو کمیتۀ هماهنگی برای کمک به ایجاد تشکل های کارگری روانۀ زندان شد!

vafa-ghaderiوفا قادری روانۀ زندان شد!
روز شنبه مورخۀ ۱۳۹۲/۸/۱۱ وفا قادری فعال کارگری وعضو کمیتۀ هماهنگی برای کمک به ایجاد تشکل های کارگری که پیشتر توسط دادگاه انقلاب شهرسنندج به اتهام عضویت در کمیته و تنها به جرم دفاع ازکارگران به ۵ ماه حبس تعزیری محکوم شده بود برای تحمل مدت زمان حبس، خود را به دادگاه این شهر معرفی کرد و روانۀ زندان شد. وفا قادری در حالی به دادگاه مراجعه کرد که خانواده و همچنین جمعی از کارگران و فعالین کارگری وجمعی از اعضای کمیتۀ هماهنگی او را همراهی می کردند. ما اعضای کمیته هماهنگی ضمن محکوم کردن این حکم ناعادلانه، خواهان منع تعقیب و آزادی تمامی زندانیان سیاسی، کارگران وفعالین کارگری در بند می باشیم.
***************************
ali-nejatiنامه علی نجاتی، عضوهیئت مدیره سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه
کارگر زندانی ،زندانی سیاسی آزاد باید گردد
کارگران، هم زنجیران
روز شنبه یازده هم آبان ماه ١٣٩٢، ساعت ١٤ بعداز ظهر وفا قادری کارگر آگاه و صادق جنبش کارگری به زندان مرکزی سنندج منتقل شد.
وفا قادری عضو کمیته هماهنگی برا ی کمک به ایجاد تشکل های کارگری توسط بی دادگاه سرمایه داری به پنج ماه حبس تعزیری محکوم شده است. وفا قادری از چهره های خوش نام و آگاه جنبش کارگری می باشد که سالیان سال در راستای دفاع از منافع کارگران در تلاش بوده و بارها مورد تهدید واقع شده است. وفا قادری کارگر نساجی شین بافت در سنندج می باشد که با داشتن مشکلات مالی، همیشه حامی کارگران در بند و خانواده های کارگری بوده است .
من بعنوان یک کارگر به این حکم ناعادلانه اعتراض داشته و خواستار آزادی وفا قادری ودیگر کارگران زندانی، آقا یان رضا شهابی، محمد جراحی، شاهرخ زمانی پدرام نصرالهی ،بهنام ابراهیم زاده بوده و هم چنین خواستار پایان دادن به پرونده سازی علیه فعالین کارگری هستم . امید وارم ما کارگران بتوانیم در کنار هم به زندانی شدن کارگران اعتراض کنیم و هم صدا خواستار آزادی وفا قادری و دیگر کارگران زندانی باشیم.
زنده باد اتحاد و همبستگی کارگران
علی نجاتی، عضوهیئت مدیره سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s