رضا شهابی از رفتن به بیمارستان امتناع کرد

reza-shahabiدر حالی که نگرانی ها نسبت به وضعیت جسمانی آقای رضا شهابی عضو هیئت مدیره شرکت واحد اتوبوسرانی تهران وحومه در زندان اوین رو به افزایش است، وی در حمایت از زندانیان بیمار و بی توجهی به آنان؛ از رفتن به بیمارستان امتناع کرد.


رضا شهابی از رفتن به بیمارستان امتناع کرد

بنا بر اطلاع “کمپین صلح فعالان در تبعید” رضا شهابی کارگر دربند و عضو هیئت مدیره سندیکای کارگران در اعتراض به عدم رسیدگی به درمان بیماری وخواسته های اسماعیل برزگری که در نوزدهمین روز اعتصاب غذا به سر میبرد وهمچنین عدم رسیدگی پزشکی به وضعیت محمد جراحی و شاهرخ زمانی و سایر زندانیان سیاسی زندانهای سراسر کشور امروز سه شنبه ۲۱/٨/۹۲ از رفتن به بیمارستان خودداری نمود.
طبق اطلاع این کمپین آقای شهابی اعلام کرده است تا زمانی که به وضعیت درمانی زندانیان سیاسی علی الخصوص نامبردگان فوق الذکر رسیدگی نشود؛ به بیمارستان مراجعه نخواهم کرد.
وی همچنین هشدار داد در صورت ادامه این وضعیت به اعتراضات گسترده تر دیگر اقدام خواهد شد.
گفتنی است اخیرا سازمان عفو بین الملل در فراخوان “اقدام فوری” ضمن ابراز نگرانی از وضعیت سلامت آقای شهابی، از عموم مردم درخواست کرده بود که به زبانهای فارسی، عربی، انگلیسی یا هر زبان دیگری ازمقامات ایرانی بخواهند که رضا شهابی را فورا و بدون قید و شرط آزاد کرده تا بدون تاخیر به درمان پزشکی خارج از زندان دسترسی پیدا کند.
کمیته ی دفاع از رضا شهابی نیز با هشدار نسبت به هرگونه پیامدهای ناشی از تداوم حبس رضا شهابی و عدم درمان مناسب او؛ مقامات و مأموران قضایی، امنیتی و زندانبانان را مسوول عواقب این بی توجهی اعلام کرده است.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s