تعطیلی ۱۸ مرکز تبلیغ کالا در رسانه‌های ماهواره ای

Download رئیس پلیس امنیت اخلاقی ناجا از تعطیلی ۱۸ مرکز تبلیغ کالا در رسانه‌های بیگانه خبر داد.به گفته وی برخورد با شبکه‌های فساد، مشروبات الکلی، برخورد با افکار التقاطی، فرقه‌ای و شیطان‌پرستی، برخورد با نصابان و فروشندگان تجهیزات ماهواره ای و … از جمله مأموریت های این پلیس در شهرک‌های اقماری است.


تعطیلی ۱۸ مرکز تبلیغ کالا در رسانه‌های ماهواره ای

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سرهنگ محمدمسعود زاهدیان، با اشاره به حضور پلیس امنیت اخلاقی در شهرهای جدید، اظهار داشت: این پلیس در تشکیلات مصوب ناجا، دارای ساختار است و در هر نقطه‌ای از کشور که رده انتظامی جدیدی راه‌اندازی شود، پلیس امنیت اخلاقی نیز فعال خواهد شد.

به گفته وی برخورد با شبکه‌های فساد، مشروبات الکلی، برخورد با افکار التقاطی، فرقه‌ای و شیطان‌پرستی، برخورد با نصابان و فروشندگان تجهیزات ماهواره ای و … از جمله مأموریت های این پلیس در شهرک‌های اقماری است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه پلیس امنیت اخلاقی در شهرک‌های اقماری مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها راه‌اندازی شده است، گفت: در حال حاضر در مناطقی که مسکن‌های مهر ایجاد شده و همچنین در شهرهای جدید پرند و پردیس رده انتظامی و به موازات آن رده پلیس امنیت اخلاقی مشغول به خدمت شده اند.

زاهدیان در ادامه با اشاره به اینکه تبلیغات در رسانه‌های بیگانه، ممنوع است، اذعان داشت: براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، هر فرد در شبکه‌های ماهواره‌ای که از خارج کشور حمایت می شوند، اقدام به پخش تبلیغات کند، تحت پیگرد قانونی قرار گرفته و آگهی های آنان قطع می شود.

وی افزود: در این راستا، اخیرا، با شبکه ای از آرایشگران که محصولات خود را در یکی از شبکه‌های خارجی تبلیغ می کردند، برخورد و همزمان چندین آرایشگاه زنانه که اقدام به آگهی و پخش برنامه های آموزشی در شبکه های ماهواره ای کرده بودند، در تهران و تعدادی از شهرستان ها تعطیل شدند و جواز کسب این افراد لغو شد و به مراکز ذی ربط نیز، معرفی شدند.

رئیس پلیس امنیت اخلاقی ناجا اظهار داشت: در راستای برخورد با شبکه ای از آرایشگران متخلف، 15 آرایشگاه و 3 شرکت حمایت کننده تعطیل شدند، همچنین در مجموع، 25 نفر در تهران و تعدادی از شهرستان ها، دستگیر شدند.

زاهدیان با اشاره به اینکه پخش آگهی در شبکه های ماهواره ای ممنوع است، تاکید کرد: کالاهای تبلیغ شده در این شبکه ها بدون استاندارد، بی کیفیت و دارای عوارض سوء بهداشتی است؛ مبلغان اینگونه محصولات از طریق سوداگری اقدام به قاچاق کالاها می کنند، پس لازم است مردم به این موضوعات حساس باشند.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s